Facebook Google+ Twitter

Taneczna noc z Madonną już za tydzień!

Spektakularny flashmob, wyśmienita klubowa zabawa, konkursy z nagrodami, gwiazdy telewizyjnych show... To wszystko czeka fanów Madonny już 15 października w stolicy.

Oficjalny plakat imprezy / Fot. UltraMadonna.comPonad 2 lata temu królowa popu zagrała po raz pierwszy w naszym kraju - na warszawskim lotnisku Bemowo. Miłośnicy wielkich koncertowych produkcji, zapewne pamiętają to wydarzenie do dzisiaj. Ci, którzy tęsknią za dobrą zabawą w rytmie przebojów Madonny, będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej inicjatywie członków największego polskiego forum skupiających fanów artystki - UltraMadonna.com.

MADONNA BY NIGHT vol. 2
odbędzie się 15 października w Warszawie. O godzinie 16 w centrum handlowym Złote Tarasy (I piętro, przy fontannie) będzie miał miejsce taneczny flashmob pod "batutą" tancerza programu You Can Dance - Patryka Rożnieckiego. Wtórować mu będzie Kony - finalista programu Mam talent. We flashmobie może wziąć udział każdy!

Główna część imprezy rozpocznie się jednak wieczorem, o godzinie 21. W królestwo fanów gwiazdy zamieni się wtedy stołeczny klub GLAM przy ulicy Żurawiej 22. Przewidziane są: znakomity DJ-ski set złożony z hitów Madonny, projekcja koncertów, nagrody dla uczestników imprezy oraz występ Kony'ego i show Patryka Rożnieckiego. Co istotne - wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

Szczegóły imprezy, w tym informacje na temat uczestnictwa we flashmobie, znajdują się na http://www.madonnazlot.pl/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.