Facebook Google+ Twitter

Taneczne doświadczenie

Wystąpiły na kilku lokalnych imprezach i zostały rzucone na głęboką wodę. Zespół „Bęc” Studia Tańca „Flash” Libiąskiego Centrum Kultury wystąpił w czerwcu w Koninie na największej w Europie imprezie promującej amatorskie ruchy artystyczne.

na scenie... / Fot. Jacek KremerNa ten zorganizowany po raz trzydziesty Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca podopieczne instruktor Anny Kremer zakwalifikowały się na podstawie nadesłanego zapisu filmowego nowo utworzonego układu „Remont”, który można było zobaczyć na niedawnych imprezach gminnych. W kategorii inscenizacji tanecznej do 12 lat „Bęce” zaprezentowały się dobrze, ale nie wystarczyło to do zakwalifikowania się do gali finałowej, gdzie wystąpili laureaci festiwalu.

 / Fot. Jacek Kremer- To młody zespół, który ćwiczy ze sobą niecały rok i do Konina pojechał głównie po naukę. Dziewczyny pierwszy raz miały możliwość zatańczenia przed tak dużą publicznością. Konkurenci zaprezentowali bardzo wysoki poziom i trudno było się przebić. Niemniej dziewczyny już teraz zapowiadają ciężką pracę by za rok mocniej zaznaczyć swój udział w festiwalu - komentuje Jacek Kremer, instruktor tańca LCK.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: taniec Konin


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.