Facebook Google+ Twitter

Taneczne finały w TVN

Wielkimi krokami zbliża się lato a wraz z nim sezon urlopowy, również w telewizji. Oznacza to oczywiście kres wiosennej ramówki, m.in. w TVN-ie.

Taniec z gwiazdami / Fot. TVNDziś o 20.00 finał „Tańca z gwiazdami”. To już siódma edycja sztandarowego programu telewizji TVN. Producenci, wbrew regułom dobrego smaku, nie mają zamiaru na długo znikać ze szklanych ekranów. Z pewnością jesienią pojawi się kolejna edycja, a wraz z nią rutynowe tańce gwiazdek i gwiazdeczek, żeby nie powiedzieć po prostu – gwiazd. Wbrew niepochlebnym opiniom o show, należy on nadal do jednych z najlepiej oglądanych programów w telewizji. Chciałoby się powiedzieć, że „Taniec z gwiazdami” stał się dla widzów chlebem powszednim, niczym wieczorne magazyny informacyjne, z tą „niewielką” różnicą, że program nadawany jest tylko raz w tygodniu. Od początku wyświetlania aż do odcinka półfinałowego, średnia oglądalność wyniosła niespełna 5 milionów osób, podczas gdy oglądalność takich show jak „Gwiazdy tańczą na lodzie” czy też „Jak oni śpiewają”, oscyluje w granicach zaledwie 3,5 miliona telewidzów…

W finale zatańczą Magdalena Walach i Mariusz Pudzianowski. Skład ten, był w pewnym sensie do przewidzenia. Walach od początku edycji otrzymywała najwyższe wśród uczestników noty, niejednokrotnie sięgające 40 punktów. Pudzianowski zaś, idzie w ślady Anny Guzik, triumfatorki VI edycji. Z pewnością, podobnie jak ona, dotarł tak wysoko za sprawą sympatii, jaką darzy go widownia. Zresztą, któż nie chciał sobie poprawić humoru po całym tygodniu ciężkiej pracy, oglądając stąpającego mozolnie po parkiecie Pudziana? Nie będę jednak złośliwy. Trzeba przyznać, że najsilniejszy człowiek na świecie sporo się nauczył od swojej tanecznej partnerki. Niektóre ich tańce, w opinii jurorów, okazywały się bezbłędne. Kto wygra ten pojedynek, okaże się za kilka godzin.

Półfinał „You can dance – po prostu tańcz!”

Końca dobiega także drugie taneczne show TVN-u. W najbliższą środę będzie można obejrzeć odcinek półfinałowy, z którego odpadnie wyjątkowo tylko jedna osoba. W ostatnią środę, po raz ostatni, zatańczył faworyt nastolatek, Gieorgij Puchalski oraz wszechstronna i charyzmatyczna Justyna Białowąs. Program zatem, okazał się nieprzewidywalny. Zapewne nie każdy przypuszczał, że do półfinału przejdzie dość skryty i nieśmiały Kryspin Hermański. Ostatni, finałowy odcinek już 4 czerwca. Prawdopodobnie latem ruszą castingi do III edycji programu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.