Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29064 miejsce

Taneczny Karnawał w Łodzi – "Lodz Latino Carnaval 2010"

Łódzka Szkoła Tańca UDZ organizuje od 09 stycznia do 16 lutego br. cykl imprez oraz wydarzeń towarzyszących karnawałowi, propagujących taniec i kulturę latynoamerykańską.

LODZ LATINO CARNAVAL / Fot. Urban Dance ZoneGłównymi punktami karnawału LODZ LATINO CARNAVAL 2010 są imprezy taneczne w łódzkich klubach. Na każdej imprezie instruktorzy tańca, prowadzić będą wspólne animacje, introkursy i pokazy, które mają jeden cel - wspólną gorącą latynoską zabawę.

Co ciekawe, żadna z trzynastu zaplanowanych imprez nie będzie taka sama. Jak mówi organizatorka Karnawału LLC - Elżbieta Brajnert-Michalak - na każdej imprezie poznamy wyjątkowe i egzotyczne techniki i układy taneczne. Co najważniejsze, są to techniki wspaniale nadające się do wspólnej zabawy - efektowne i łatwe do nauki dla każdej osoby.
- Celem Karnawału jest wspólna zabawa wszystkich uczestników, a nie jak to często bywa, bierne uczestnictwo w pokazach. Odrzucamy barierę dzielącą zazwyczaj zawodowych tancerzy od publiczności - teraz bawimy się wszyscy razem - podsumowuje Elżbieta Brajnert-Michalak.

W dniach 23-24 stycznia, w ramach Karnawału LLC, przeprowadzone zostaną Warsztaty taneczne w Szkole UDZ pod nazwą „Lodz Salsa Extravaganza”. Warsztaty przeprowadzi bardzo znaną w środowisku salsowym tancerka Magda Prichodko, mieszkającą obecnie w Norwegii. W sobotę po warsztatach odbędzie się również wieczorna impreza w klubie Mojito, którą poprowadzi DJ Sezar – profesjonalny dj, który prowadzi największe salsoteki w Norwegii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.