Facebook Google+ Twitter

Taneczny weekend w Warszawie

Kino? A może taniec? W ten weekend oprócz warsztatów tańca brzucha możemy też wybrać się na wyjątkowy wieczór w rytmach country lub rock&roll'a.

Turecki taniec brzucha / Fot. Jusmine, GNU Free Documentation License, Version 1.2Klub Salsa Libre zaprasza na weekendowe warsztaty tańca brzucha dla początkujących z Katarzyną Wronką. Odbędą się one w dniach 26-27 lutego. Zmysłowy i subtelny taniec brzucha poprawi humor każdej kobiecie. Energiczne ruchy bioder, drżenia, ósemki i uwodzicielskie spojrzenia sprawiają, że w trakcie zajęć uczestniczki odkrywają swoją kobiecość.

Za to Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza 26 lutego o godz. 18 na pokaz tańca Country w wykonaniu zespołu "Strefa country". Country kojarzy się zazwyczaj z amerykańska muzyką. Nie należy jednak zapominać, że country to także taniec. Na pokazie tańca nie tylko będzie można zobaczyć jak taniec wygląda, ale także samemu spróbować. Program przewiduje wspólną naukę odmian tańca amerykańskiego, takich jak line dance, tańce saloonowe, czy rock&roll. Dobrą muzykę zapewni zespół "Alabama Band".

26 lutego o godz. 22 wystąpią w Regeneracji Nasi Starzy czyli siedmioosobowa grupa warszawskich muzyków pochodzących z rozmaitych środowisk twórczych związanych ze stołeczną sceną alternatywną.

W karnawałową sobotę zespół przeniesie nas ponownie w klimaty z lat prywatek naszych „starych”. Parkiet zaczerwieni się od szalonego twista i rock&roll-owych kroków sprzed lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.