Facebook Google+ Twitter

Taniec brzucha, zumba, sexy dance? Lejdis Day - taniec w Łodzi

W niedzielę, 19 września 2010 r., szykuje się w Łodzi nie lada gratka dla kobiet, dla mam i córek. Na cały dzień z tańcem o nazwie Lejdis Day zaprasza łódzka Szkoła Tańca Urban Dance Zone.

LEJDIS DAY - Salsa Solo, Taniec Brzucha, Latin Solo, Sexy Dance i inne / Fot. Arkadiusz Michalak Urban Dance ZoneTradycyjnie już na początku nowego sezonu tanecznego, szkoła UDZ zaprasza do spróbowania każdej z technik tanecznych, która jest w ofercie szkoły. A jest z czego wybierać - orientalny taniec brzucha lub jego mało jeszcze znana odmiana o intrygującej nazwie tribal, latynoska klasyka dla każdej kobiety - salsa solo i latin solo, lub też to, zyskujący coraz większe zainteresowanie... sexy dance.

Nic więcej nie będziemy zdradzać - polecamy spróbować samemu zwłaszcza, że nie jest wymagane żadne doświadczenie w tańcu. Zajęcia są dla każdej kobiety, studentek, osób pracujących, a nawet specjalna oferta dla kobiet 50plus.

Uczestnictwo jest zupełnie bezpłatne, zajęcia zaczynają się od godziny 11, każde z nich trwa godzinę.

Dla wszystkich uczestniczek Lejdis Day przewidziane są dodatkowe atrakcje - bezpłatne zaproszenia na manicure, masaż twarzy i inne zabiegi modelowania sylwetki.

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem - LEJDIS DAY

Organizatorem imprezy jest Szkoła Tańca Urban Dance Zone Taniec Towarzyski Łódź, Al. Piłsudskiego 8/10, telefon: 695-385-254

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dobra impreza, ale pewnie 19 września , a nie sierpnia :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.