Facebook Google+ Twitter

Taniec Łódź. Pierwsze urodziny Szkoły Tańca Urban Dance Zone

Szkoła Tańca Urban Dance Zone zaprasza na imprezę z okazji pierwszych urodzin.

Zaproszenie na Urodziny / Fot. Urban Dance ZoneCzas mija szybko. Jeszcze nie tak dawno, w poprodukcyjnych murach w samym centrum Łodzi, trwało przywracanie tej cząstki Łodzi do życia. Mury, które przez kilkanaście lat miały za sąsiadów tylko kurz i hulający wiatr, otrzymywały nowe życie, kolory, światło.
Szkoła tańca ożywiła puste przestrzenie, zabrzmiała muzyka i głosy wysiłku prawdziwych tancerzy.

Dziś wiadomo, że był to dopiero początek. Dziś Szkoła UDZ to kilkuset adeptów tańca, kilkadziesiąt popularnych technik tanecznych, liczne warsztaty z cenionymi tancerzami z Polski i zagranicy. Miejsce, które pachnie kulturą i jest otwarte na każdą nową ideę, nie tylko taneczną.

- Nasza Szkoła to miejsce pozytywnej energii i tylko takiej - tak określa misję szkoły jej właścicielka Ela Brajnert-Michalak. - To miejsce dla ludzi, którym chce się żyć i czerpać przyjemność z tańca. Miejsce, w którym nie gonimy za karierą, nie martwimy się problemami dnia codziennego. Te rzeczy zostawiamy za drzwiami.

W najbliższą sobotę podsumujemy rok istnienia Szkoły w Łodzi. Od kilku tygodni trwają gorączkowe treningi instruktorów i tancerzy, którzy chcą zaprezentować swoje najnowsze układy. Treningi trwają do późnych godzin nocnych i co najważniejsze, widać ogromną mobilizację oraz zdrową rywalizację pomiędzy tancerzami. W sobotę pokażą swoje możliwości. Dadzą świadectwo swoich umiejętności i pasji.

Impreza odbędzie się w siedzibie Szkoły, początek o godzinie 18. Wstęp bezpłatny. Co czeka na zaproszonych gości? Niezwykłe pokazy taneczne instruktorów i formacji tanecznych,
owianą tajemnicą niespodziankę taneczną, Urban After Party, urodzinowy tort i szampan, konkurs z cennymi nagrodami.

31 października w Łodzi, to czas na taniec.
Organizatorem imprezy jest Szkoła Tańca Łódź Urban Dance Zone Salsa Łódź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.