Facebook Google+ Twitter

Taniec na wystawie

Nie chodzi tu o wystawę sklepową, ale o wystawę tkaniny unikatowej pt.: "Ewokacje", której otwarcie odbyło się w ubiegły piątek, w łódzkiej galerii "In Blanco". Galerie mają to do siebie, że ogląda się w nich obrazy, a także inne dzieła...

 / Fot. Bogusław BielińskiW ubiegły piątek goście przybyli na wernisaż mieli jeszcze jedną atrakcję - recital piosenkarski Danieli Zabłockiej, czyli "Swingującej Danieli". Żywiołowość artystki i perfekcyjność wykonywania przez nią znanych standardów jazzowych była tak sugestywna, że wernisażowi goście ruszyli... w tany. Jednym słowem - nastąpiło coś na kształt integracji plastyki, swingu i tańca - ku wielkiemu zadowoleniu wszystkich osób, przybyłych na wernisaż.

 / Fot. Foto: BogusławOsobiście jestem za integrowaniem się wszelkich sztuk, a także osób, które w ich odbieraniu uczestniczą. Impreza, w której uczestniczyłam jako autorka wystawianych w galerii "In Blanco" tkanin unikatowych, dowiodła niezbicie, że nawet uroczysta inauguracja wystawy plastycznej nie musi być nudna i oklepana według ogólnie przyjętego modelu, czyli przemówienia, podziękowań artysty za liczne przybycie gości i przysłowiowej lampki wina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.