Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14824 miejsce

Taniec z gwiazdami. Edyta Górniak odpadła z programu

Widzowie programu znowu zostali zaskoczeni wynikami głosowania. Po ostatnim odcinku występy zakończyli Edyta Górniak i Jan Kliment. Już za tydzień finał, będziemy mogli wtedy znowu zobaczyć wszystkie gwiazdy tej edycji.

 / Fot. J.A.KwiatkowskiDoświadczenie uczy nas, że żadna, nawet najlepsza impreza przekazywana na odległość nie daje takich emocji, jak osobiste uczestnictwo. Dlatego postanowiliśmy potwierdzić to po raz kolejny, uczestnicząc w charakterze widzów w programie Taniec z Gwiazdami.

Mamy dla Was galerię zdjęć z ostatniego tańca Edyty!

Prowadząca imprezę dla widzów na planie Basia Gosztyła nie pomyliła się, mówiąc już na wstępie, że Taniec z Gwiazdami to olbrzymie emocje, zarówno dla występujących tancerzy, jak i dla wszystkich telewidzów. Ale uczestniczenie w nagraniu programu i przeżycia związane z jego niepowtarzalną atmosferą są prawdziwą eksplozją emocji, to milion razy więcej doznań - gdy tancerze są na wyciągnięcie ręki, gdy czuć powiew od wirujących sukni, a w powietrzu aż czuć napięcie. I rzeczywiście tak było, ale po kolei... / Fot. J.A.Kwiatkowski

Półfinałowy odcinek 12. edycji Tańca z Gwiazdami rozpoczął się występem gwiazdy muzycznej - Pauline, która zaśpiewała swój największy przebój "Never Said That I Was An Angel".

 / Fot. J.A.KwiatkowskiJako pierwsza w części głównej odcinka, zatańczyła Monika Pyrek wspólnie z Krzysztofem Hulbojem, który tego wieczora zastępował chorego Roberta Rowińskiego. - To nie był zły taniec. Był bardzo dobry, gdy tańczyłaś z Krzysiem, ale nie podobało mi się gdy tańczyłaś solo, zwłaszcza Twoje ręce - powiedziała o ich pasodoble Iwona Szymańska-Pavlović. Parze przyznano 36 punktów.

Później zobaczyliśmy tango argentyńskie w wykonaniu Pawła Stalińskiego i Izy Janachowskiej. - Fantastycznie zatańczyłeś wstęp. Zrobiłeś więcej niż zazwyczaj robią tancerze - skomentował Piotr Galiński. Para zdobyła maksymalne oceny od jury - 40 punktów!

W nieco inny klimat przeniosła nas Edyta Górniak i Jan Kliment, którzy zatańczyli cha-chę. - Cha-cha była ładna, lekka i przyjemna. Dałaś radę zatańczyć z trzema partnerami. Dało to piękny efekt - mówiła Iwona. Ten taniec został oceniony na 37 punktów. / Fot. J.A.Kwiatkowski

Po nich, po raz kolejny, zobaczyliśmy występ Moniki Pyrek, która tym razem zaprezentowała tango argentyńskie. - To było niesamowite. Po prostu poezja. Jestem pod ogromnym wrażeniem - zachwycał się Galiński. Para została oceniona na 40 punktów!

Po nich salsę zatańczył Paweł Staliński. - Troszkę gorzej niż tango, ale bardzo fajnie wyglądało to w obrazku - mówiła Iwona. W rezultacie parze przyznano 34 punkty.

Na koniec tango argentyńskie zatańczyła Edyta Górniak. - Ja wiedziałem, że to tango będzie dobre. To był przełom, zatańczyłaś bez żadnej tremy - wyliczał Piotr Galiński. Parze przyznano 40 punktów! Po zliczeniu głosów od widzów i sędziów okazało się, że najsłabiej wypadła para - Edyta Górniak i Jan Kliment. To oni stracili szansę na finał Tańca z Gwiazdami.

 / Fot. J.A.KwiatkowskiJednak w tego typu konkursach wszyscy są wygrani. Zrobili coś dla siebie, ale również dla wszystkich widzów na sali i przed telewizorami. Widzowie zostali wzbogaceni o wspaniałe doznania i emocje. Edyta Górniak podziękowała wszystkim, którzy namówili ją do udziału w programie. Te kilkanaście tygodni pracy na parkiecie pozwoliło jej odkryć na nowo samą siebie i przeżyć wiele pięknych chwil. A dzięki temu jej nowa płyta będzie dojrzalsza, pełniejsza i jeszcze lepsza od poprzednich. Mimo to niełatwo było jej rozstawać się z programem i z partnerem z parkietu. Wzruszenie wyciskało z oczu łzy zarówno u tancerzy, jak i u widzów.

Zobacz zdjęcie, na których Górniak żegna się z Janem Klimentem!

Taniec z Gwiazdami według badań ogląda co tydzień 4-5 milionów telewidzów. W nagraniu programu uczestniczy około 300 widzów. Tylko najbardziej zagorzali fani tańca wiedzą, że są dostępne bilety dla widzów na nagrania programu Taniec z Gwiazdami. Ale - jak mówi Joanna Lichosik odpowiedzialna za public Relations programu - wejściówki na wszystkie programy rozchodzą się na pniu w ciągu kilku dni od ogłoszenia informacji, że będzie następna edycja. Zatem pozostaje nam czekać do wiosny na decyzje TVN o przyszłości programu. A już w najbliższą niedzielę o godzinie 20. na antenie TVN będzie można obejrzeć finał 12. edycji Tańca z Gwiazdami.

Zdjęcia wykonano aparatem Nikon Coolpix P100 - podziękowania dla firmy Nikon za udostępnienie sprzętu do testów.

Więcej informacji i zdjęć: www.najlepszeimprezy.eu

 / Fot. J.A.Kwiatkowski / Fot. J.A.Kwiatkowski / Fot. J.A.Kwiatkowski / Fot. J.A.Kwiatkowski / Fot. J.A.Kwiatkowski / Fot. J.A.Kwiatkowski / Fot. J.A.Kwiatkowski / Fot. J.A.Kwiatkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

kjisfd
 • kjisfd
 • 14.07.2011 14:19

mx18ex <a href="http://ajmdwltfyrfh.com/">ajmdwltfyrfh</a>, [url=http://xymmhdqnpbnu.com/]xymmhdqnpbnu[/url], [link=http://qmlyzenbuobs.com/]qmlyzenbuobs[/link], http://dfqsgtujejij.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria z Pruszkowa
 • Maria z Pruszkowa
 • 26.11.2010 13:37

Wielka szkoda że odpadła Edyta :( Wiem ile ją kosztowało wzięcie udziału w tym programie. Dzięki niej ja zapisałam się na tango do akademii sulewskich bo tak mi się spodobał jej chart ducha :) Edyto głowa do góry będzie dobrze :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa z Krakowa
 • Ewa z Krakowa
 • 25.11.2010 01:22

Nareszcie odpadła Górniak-głosującym gratuluję i dziękuję!No i Mambie nie udało się jej przeforsować i dobrze,już ją tak promowała,że aż było przykro patrzeć!A ten niewinny dziubek u Górniak to człowiekowi się nóż w kieszeni otwiera.Może zajmie się swoją mamą jak taka akuratna!Wyrodna córka!

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek_zgola
 • olek_zgola
 • 23.11.2010 21:03

teraz widzicie jak ją ludzie lubią dewotke

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania
 • ania
 • 23.11.2010 14:30

Wygra Paweł Staliński z piękna Izą daje 60% , Paweł to jest super facet a Iza super tancerka taka jest moja opinia,nikt nie musi się ze mną zgadzać.Pozdrawiam wszystkich za i przeciw.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł Kawalec
 • Paweł Kawalec
 • 22.11.2010 23:03

Bardzo dobrze ze odpadła Edyta - wszyscy jej smarowali - teraz już wie jak smakuje porażka

Komentarz został ukrytyrozwiń
basia
 • basia
 • 22.11.2010 21:27

Wszystkie wielkie Gwiazdeczki odpadly i bardzo dobrze!!!! Kibicuje Monice !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 22.11.2010 21:17

Janek był na haju?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nareszcie
 • Nareszcie
 • 22.11.2010 20:52

Nareszcie nikt nie będzie płakał przy każdej ocenie jurorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
macc cebby
 • macc cebby
 • 22.11.2010 20:34

Nareszcie Galiński nie będzie miał faworytki, Edycie smarował ile się dało, wstyd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.