Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7865 miejsce

"Taniec z gwiazdami" - już w marcu na antenie Polsatu!

Już w marcu kolejna edycja tanecznego show – "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Kto zatańczy i zdobędzie Kryształową Kulę?.

Logo Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami. / Fot. Fot: Logo Dancing With The Stars.Parkiet „Tańca z gwiazdami” już niedługo się zapełni. Zobaczmy na nim znane i lubiane gwiazdy oraz coraz bardziej zyskujące na popularności postacie ze świata show-biznesu. Jak uczestnicy programu poradzą sobie ze skomplikowanymi choreografiami, wymagającymi trenerami oraz opiniami jury?

Aktorzy i aktorki
W piątej edycji „Tańca z gwiazdami” największą grupę stanowią aktorki i aktorzy, których znamy z ulubionych seriali i filmów. Wśród nich Dorota Chotecka, znana m.in. z serialu „Ranczo”, gdzie gra wymagającą panią Więcławską, zatańczy z Robertem Kochankiem. Na udział w show zdecydowała się również jej filmowa koleżanka, Elżbieta Romanowska, którą ostatnio też możemy oglądać w „Ranczu” - gra tam żonę Pietrka. Jej partnerem będzie Rafał Maserak. Kolejna aktorka, którą będziemy podziwiać na parkiecie, to Anna Karczmarczyk (wciela się w postać Oli Pietrzak w serialu o medykach z Leśnej Góry „Na dobre i na złe”). Aktorka zatańczy z Jackiem Jeschke.

Najmłodszą uczestniczką programu jest Julia Wróblewska. Przed laty podbiła serca widzów, występując w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”. Obecnie możemy ją oglądać w serialu „M jak miłość”, gdzie gra Zosię. Juli na parkiecie będzie towarzyszyć Jan Kliment. W show wystąpi również Joanna Opozda, znana widzom serialu „Pierwsza miłość”. Joasia zatańczy w parze z Kamilem Kuroczko.

W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" nie zabraknie także aktorów. Zatańczy w niej dla nas Nikodem Rozbicki, którego możemy oglądać w roli Igora w serialu „Singielka”. Niedawno wystąpił też na dużym ekranie w kontynuacji kinowego przeboju „Listy do M 2”. Nikodem zatańczy z Agnieszką Kaczorowską. Kolejny aktor w "Tańcu z gwiazdami” to Waldemar Błaszczyk, znany m.in. z roli senatora Damiana Cieślika w serialu „Na Wspólnej”. Jego partnerką w programie będzie Nina Tyrka.

Przeczytaj cały tekst:

Przeczytaj cały tekst: 'Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami' już w marcu na antenie Polsatu!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.