Facebook Google+ Twitter

Taniec z Gwiazdami. Odpadła faworytka – Katarzyna Zielińska

W ćwierćfinale z programem pożegnała się Katarzyna Zielińska i jej partner Rafał Maserak. W półfinale zatańczą Bill Ariunbaatar, Kacper Kuszewski i Weronika Marczuk.

W niedzielę 13 listopada odbył się ćwierćfinał XIII edycji Tańca z Gwiazdami. Do tego odcinka udało się dojść Weronice Marczuk, Katarzynie Zielińskiej, Kacprowi Kuszewskiemu i Billowi Ariunbaatarowi. Wraz z partnerami zatańczyli po dwa tańce.

Jako pierwsza na parkiecie stanęła Weronika Marczuk. Za swojego quickstepa otrzymała 34 punkty (Iwona Pavlović 7, Janusz Józefowicz 8, Jolanta Fraszyńska 9, Piotr Galiński 9). Piotr Galiński chwalił Marczuk za luz, brak zadęcia i zaufanie do partnera. W drugiej turze tańców konkursowych prawniczka i aktorka zdobyła 39 punktów (Iwona Pavlović 10, Janusz Józefowicz 9, Jolanta Fraszyńska 10, Piotr Galiński 10), co dało jej i partnerowi Janowi Klimentowi w sumie 72 punkty i 3 miejsce w końcowej klasyfikacji. Dla Iwony Pavlović salsa tej pary była dużo lepsza niż poprzednia w ich wykonaniu.

Jako drugi wystąpił Bill Ariunbaatar, który razem z Janją Lesar tworzy parę nr 7. Za swoje ogniste paso doble otrzymali 31 punktów (Iwona Pavlović 7, Janusz Józefowicz 8, Jolanta Fraszyńska 9, Piotr Galiński 7). Drugi taniec poszedł Billowi i jego partnerce dużo lepiej. Ich walc angielski zachwycił jurorów i otrzymał maksymalną ilość punktów (40). - Tak pięknego walca angielskiego jeszcze nie było - mówił Piotr Galiński. - To był najlepszy walc w tej edycji - wtórował mu Józefowicz.

Trzecią parą, która miała szansę zatańczyć w ćwierćfinale byli Kacper Kuszewski i Anną Głogowska. Ich quickstep oceniony został na 38 punktów (Iwona Pavlović 9, Janusz Józefowicz 9, Jolanta Fraszyńska 10, Piotr Galiński 10). Kuszewski chwalony był przez jury m.in. za płynność ruchów. Drugi taniec tej pary oceniony został punkt gorzej od poprzedniego. Jolanta Fraszyńska przyznała, że została "zmieciona" ich energią. Natomiast Janusz Józefowicz stwierdził, iż aktor nie przeszkadzał mu w obserwowaniu popisów genialnej tancerki. W końcowym rankingu punktów sędziowskich para uplasowała się na 1. miejscu.

Jako ostatni zatańczyli faworyci - Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. Za cha-chę otrzymali 33 punkty (Iwona Pavlović 8, Janusz Józefowicz 8, Jolanta Fraszyńska 9, Piotr Galiński 8), a dzięki tangu zdobyli 36 punktów. W końcowym rankingu znaleźli się na ostatniej pozycji. Smsy od widzów niestety nie pomogły. Para musiała pożegnać się z programem. Ariunbaatar, Kuszewski i Marczuk oficjalnie zostali półfinalistami "Tańca z gwiazdami".

Program uświetnił występ angielskiego duetu "Miss 600" tworzonego przez Hannah Garner i Davida Amara.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Daniela Grempka
  • Daniela Grempka
  • 14.11.2011 12:25

"mongoła" wcale nie chcę go obrazić ale jest NIEZNANYM bo pracuje w stacji TVN?????
i co z tego może i dobrze tańczy ale daleko mu do masera i kasi.
Publiczność ich lubiła i co nagle polubiła nieznanego faceta? Zastanówcie się o co tu chodzi.

Daniela

Komentarz został ukrytyrozwiń
Daniela Grempka
  • Daniela Grempka
  • 14.11.2011 12:21

Jurorzy niesprawiedliwie oceniali występy kasi i rafała.Jeszcze na początku było jako tako ale gdy stawka zaczeła być wysoka oceny poszybowały w dół. Kto tak rekomenduje nieznanego "mongoła"??????????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.