Facebook Google+ Twitter

„Taniec z Gwiazdami”. Pierwszy odcinek za nami

W pierwszym odcinku odpadł Zbigniew Urbański, prezenter telewizyjny TVN Turbo. Jego taniec, oceniony na 13 punktów, Iwona Pavlović nazwała „katastrofą”. Najlepszy okazał się Kacper Kuszewski, którego docenili i sędziowie, i widzowie.

Pierwsze minuty 13. edycji „TzG” należały do nowej prowadzącej, Nataszy Urbańskiej. Zaśpiewała piosenkę "All The Wrong Places", do której choreografię, stworzoną przez jej męża Janusza Józefowicza, zatańczyła w towarzystwie tancerzy Teatru Buffo.

Czytaj też: "Mam Talent" vs "The Voice of Poland" - kto wygra?


W pierwszym odcinku tylko panowie byli zagrożeni opuszczeniem TzG. Z walcem angielskim i cha-chą zmierzyli się Kacper Kuszewski, Michał Szpak, Kazimierz Mazur, Bilguun Ariunbataar, Dariusz Kordek, Stanisław Karpiel Bułecka i Zbigniew Urbański.

Bezpieczne w niedzielę panie, razem ze swoim tancerzami wykonały wspólną salsę do utworu "La Bamba".

Para nr 1, czyli Staszek Karpiel-Bułecka oraz Magdalena Soszyńska-Michno zatańczyła cha-chę do utworu "Corazon Espinado". Od jury duet otrzymał 26 punktów, a Iwona Pavlović pochwaliła lidera zespołu "Future Folk" za muzykalność.

Walc angielski pary nr 3, czyli Dariusza Kordka i Blanki Winiarskiej oceniony został na 31 punktów, co dało im 5. miejsce w rankingu panów. Janusz Józefowicz oraz Piotr Galiński byli pod dużym wrażeniem.

Porównywany przez jury do bociana, Kazimierz Mazur, tańczył z Bianką Żubrowską cha-chę do piosenki "( I Can't Get No) Satisfaction" Keitha Richards’a i Micka Jagger’a. Ich duet zgromadził na swoim koncie jedynie 18 punktów.

Następny występ zaskoczył wszystkich. Znany żartowniś z programu "Szymon Majewski Show" Bilguun Ariunbataar z tancerką Janją Lesar zatańczył walca angielskiego, który dał im 2. miejsce w rankingu par.

Pierwszy odcinek okazał się ostatnim dla Zbigniewa Urbańskiego, któremu partnerowała Blanka Winiarska. To była katastrofa. – Nie ruszaj ustami i buzią. Ciągle patrzyłam na twój język. Nie mogłam się skupić – komentowała Iwona Pavlović.

Następna para wywołała spore kontrowersje. Gdy na parkiecie pojawił się Michał Szpak ze swoją trenerką Pauliną Biernat na pierwszy rzut oka wydawało się, że walca angielskiego tańczą dwie kobiety. Długie włosy i paznokcie finalisty „X-Factora” wzbudziły dyskusję pomiędzy jurorami. Ostatecznie duet nr 11 otrzymał 26 punktów.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się Kacper Kuszewski. Para zachwyciła sędziów, ale również i widzów, którzy wysłali na popularnego aktora i jego partnerkę Annę Głogowską najwięcej sms-ów (28.22 proc. wszystkich głosów).

W następnym odcinku wspólny taniec zaprezentują zatańczą. Na parkiecie będziemy mieli okazję zobaczyć: Aleksandrę Kisio, Jagnę Marczułajtis, Annę Wendzikowską, Martę Krupę, Weronikę Marczuk, Katarzynę Pakosińską i Katarzynę Zielińską.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

weronika weronika
  • weronika weronika
  • 05.09.2011 20:10

najpiękniej prezentowali się Michał i Paulina, brawo, pięknie zatańczyli, magia i czar, zawiodłam się na Czarnej Mambie, ale może przeczyta co to konstruktywna krytyka albo niech zapyta naszego Miśka, Michał jesteś WIELKI, brawo chłopcze,

Komentarz został ukrytyrozwiń
wanda.slek@vp.pl
  • wanda.slek@vp.pl
  • 05.09.2011 13:15

Fatalna nowa obsada szczególnie prowadząca. Józefowiczowi do Wodeckiego bardzo daleko.Pani Fraszyńska może sprosta, świetnie wymyśliła te 10 brawo.Czy warto było zamienić Panią Skrzynecką na Zbigniewa Urbańskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze edycje oglądałam chętnie. Od kilku gwiazdami są już tancerze a nie ich partnerzy. Może teraz zrobić taniec z gwiazdami wybierając spośród ludzi na ulicy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.