Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10458 miejsce

Tańsze kolektory słoneczne w programie "Słoneczna Gmina"

Ruszył ogólnopolski program "Słoneczna Gmina", którego celem jest umożliwienie mieszkańcom gmin zakupu kompletnych zestawów kolektorów słonecznych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Głównym założeniem pozarządowego programu "Słoneczna Gmina" jest umożliwienie zainteresowanym osobom i firmom zakupu zestawów kolektorów solarnych na atrakcyjnych warunkach - upust do 40 % kosztów zestawu solarnego.

Udział w programie mogą brać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Wśród 6 proponowanych zestawów na stronie programu slonecznagmina.pl można znaleźć zarówno kolektory płaskie, jak i rurowo-próżniowe. Proponowane zestawy służą do efektywnego wspomagania ogrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania ogrzewania pomieszczeń w domach jedno- i wielorodzinnych, hotelach, pensjonatach, dzięki nowoczesnemu źródłu ciepła, jakim są kolektory słoneczne.

W skład zestawu podlegającemu dofinansowaniu wchodzą:
- kolektory słoneczne płaskie lub próżniowe
- pionowy dwuwężownicowy zasobnik solarny
- kompletnie wyposażona solarna grupa pompowa
- mikroprocesorowy sterownik solarny
- płyn solarny
- solarne naczynie przeponowe
- konstrukcja montażowa kolektorów słonecznych na dach skośny

Aby wziąć udział w programie, wystarczy wybrać proponowany w "Słonecznej Gminie" zestaw oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie programu i zaznaczyć w nim zestaw solarny dla siebie. Gwarantowana dostawa pod wskazany adres.

Program jest przeznaczony również dla gmin, które też mogą zgłosić swój udział, wysyłając formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie internetowej. Przy 30 zrealizowanych zamówieniach na terenie danej gminy, Urząd Gminy otrzyma lampę solarną gratis.

Więcej informacji znaleźć można na stronie slonecznagmina.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.