Facebook Google+ Twitter

Tara ponawia apel o pomoc

Niedługo miną dwa tygodnie od wielkiej burzy jaka przeszła nad fundacją Tara. Mimo pomocy ludzi dobrej woli, nadal jest mnóstwo szkód do naprawienia. Możesz pomóc?

 / Fot. Paweł Szapliński- Niecałe dwa tygodnie temu nad Tarą przeszło małe tornado - siła wiatru była taka, że konary grubości uda dorosłego mężczyzny przelatywały poziomo nad naszymi głowami. Trwało to tylko piętnaście minut, ale wiatr zdążył pokazać jak słabi są ludzie i ich budowle wobec żywiołu.

Zniszczenia są ogromne - połamane drzewa, zniszczone kojce dla zwierząt, połamane ogrodzenia, pozrywane dachy. Dach nad stodołą został totalnie zniszczony - praktycznie nie mamy gdzie magazynować siana i słomy na zimę.

Tara "szła naprzód", a w chwili obecnej w wyniku zniszczeń znów cofnęliśmy się z pracą przynajmniej o miesiąc. Potrzebujemy pomocy by móc zdążyć z przygotowaniami do zimy, potrzebujemy rąk do pracy, pieniędzy, materiałów budowlanych. Część jest już uprzątnięta, pozostało jeszcze wiele, wiele pracy. Prosimy o pomoc - mówi Wiadomościom24.pl Scarlett Szyłogalis-Jankowiak, szefowa fundacji Tara.

Zobacz również Siedziba Fundacji Tara po zeszłotygodniowej burzy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Szkoda zwierzaków. Warto im pomóc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

mile widziana pomoc osób chcących usunąć zniszczenia po burzy, jak również wsparcie nawet niewielka wpłata na :Fundacja TARA - schronisko dla koni
Organizacja Pożytku Publicznego - KRS 0000223306
PKOBP S.A. Oddział 3 we Wrocławiu, nr konta:
75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
dla wpłat z zagranicy:
PL 75 1020 5242 0000 2902 0191 7236
SWIFT: BPKO PL PW

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.