Facebook Google+ Twitter

Tarasiewicz w Arsenalu!

Ryszard Tarasiewicz wyjeżdża w tym miesiącu na staż trenerski do Londynu, gdzie będzie podglądał pracę Arsena Wengera. Szkoleniowiec Śląska nie ukrywa, że chce by jego klub funkcjonował jak ten ze stolicy Wielkiej Brytanii.

Tarasiewicz propozycję stażu dostał już na początku grudnia. Staż miał obejmować trzy dni, w których miał między innymi obejrzeć ligowy hit Arsenal - Liverpool. Trener odmówił, gdyż jak mówi "ma nadzieję, że Wenger znajdzie czas na rozmowę, inaczej jego wizyta nie miałaby sensu".

Oprócz rozmowy ze szkoleniowcem, Tarasiewicz chce spotkać się z Polakiem grającym w Arsenalu - Łukaszem Fabiańskim, który wciąż pozostaje drugim bramkarzem klubu z Emirates Stadium. Wrocławski szkoleniowiec może tylko pozazdrościć takiego zaplecza bramkarskiego, gdyż ta właśnie pozycja jest ciągle słabością jego drużyny.


źródło: Przegląd Sportowy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Bardzo dobrze, oby zdobyte doświadczenie zaowocowało na stadionie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech się uczy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może w końcu będziemy mieli światowej klasy trenerów? Chociaż światowej klasy to chyba trochę za mocno powiedziane. Po za tym polskie kluby by się chyba nie wypłaciły, gdyby miały fundować wypłaty trenerom takie, jak otrzymuje Wenger, czy Scolari. W końcu oni zarabiają więcej niż wynosi cały budżet transferowy polskiego klubu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taraś myśli przyszłościowo;)

A tak nawiasem, to zdjęcie w dość nietypowym miejscu arta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.