Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6884 miejsce

Targ Czarownic i przedziwne amulety z La Paz w Boliwii [Zdjęcia]

Bazar na pierwszy rzut oka jest taki sam jak inne w Boliwii. Sprzedawcy nie są nachalni, często się uśmiechają. Na ich straganach można kupić prawie wszystko. Półki zastawione są rękodziełem, flakonikami, cennymi ziołami i... czymś jeszcze.

1 z 30 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Cały targ to kilka takich ulic jak ta. Można tu kupić prawie wszystko.  Fot. Barbara Figurniak
Cały targ to kilka takich ulic jak ta. Można tu kupić prawie wszystko. Fot. Barbara Figurniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

@ Wojtek Kaczówka. Dziękuję bardzo. Zdjęcia w moich galeriach są rzeczywiście w miarę możliwości opisane, bo przecież nie tylko o obrazki tu chodzi :) Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To już kolejna ciekawa galeria z podróży o której wielu z nas może tylko pomarzyć...ja na pewno. Oprócz obrazu docenić należy szczegółowe opisy, bardzo się przydają. Podoba mi się :)...pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W niczym to nie umniejsza wartości... "Pstryki" najlepiej dokumentują rzeczywistość, bo jej nie zmieniają. A nawet do "pstryków" trzeba umieć odpowiednio podejść - co jest doskonale widoczne na zdjęciach. Nota bene - każde zrobienie zdjęcia wymaga "pstryku"...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu , dziękuję za zainteresowanie tymi zdjęciami, mimo takiej możliwości ich przeglądania :) Choć to nie wszystko co chciałam pokazać w Peru i Boliwii pożegnam się 20-toma ostatnimi zdjęciami - takimi, ogólnymi "pstrykami" z Peru , - co potwierdzam z pokorą:) Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejne, barwne miejsce, znakomicie pokazany przez p. Basię. Dla nas egzotyka, bo trudno byłoby znaleźć takie kolory na pierwszym lepszym bazarze w Polsce. Domyślam się, że w rzeczywistości są o wiele bardziej intensywne i mocne. Podziękowania, za kolejną świetną galerię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria jest wspaniała.Kolejna podróż na jaką na pewno już się w rzeczywistości nie wybiorę, dlatego dzięki wielkie za tę przygodę. Mam tylko jedno "ale". Wpadam tutaj korzystając z "Mobile prepaid" i nie jestem w stanie przebrnąć 30 fotografii. Oczywiście moja szkoda i strata. Wydaje mi się, że galerie nie powinny przekraczać 20 zdjęć.
Minusowy"łapkowicz" niech sobie minusuje czy plusuje. Jak mu to sprawia przyjemność, to proszę. Nigdy na to nie zwracam uwagi. sma też z tej funkci nie korzystam. Absolutnie zbędny gadżet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaka szkoda, że w naszej małej społeczności jest ktoś, kto minusuje autorów, bez względu na to, co mają do powiedzenia. Co komu przeszkadza, że ja pokazuję pracowitych, zadbanych i serdecznych ludzi. Tak ja ich akurat odebrałam. Jeśli moja zminusowana wypowiedź nie jest zgodna z prawdą, proszę wykazanie minimum odwagi cywilnej - czyli o jawny komentarz i ...jedynkę, a nie anonimowe oceny. Uzasadnię moje wypowiedzi fotografiami!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie Panie Marku, czystość przede wszystkim. Taki obrazek spoza miasta: chałupka samotna, wokół niej parę kilometrów żadnej wioski, miasta, nic, tylko góry. Taka skromna i uboga stoi . Za chwilę z niej wychodzi Pani domu z dzieckiem pięknie ubranym, krucze włosy lśnią, że aż w oczy razi, każda koronka odprasowana. Byłam pod wielkim wrażeniem. Starsze dziecko pracuje z tatą w ogrodzie. Zwierzęta -widać nie mają tam krzywdy..i tak dalej można by opowiadać i opowiadać...to będzie moja ostatnia galeria z Peru i Boliwii. Zapraszam Pana i pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spacer po bazarze tak czystym i uporządkowanym, to rzeczywiście musi być przyjemnością. Ciekawe jakie zapachy tam dominują?
W Łodzi takiego porządku na bazarze nie da się zobaczyć. Ale... oni wiedzieli, że Pani Barbara będzie z aparatem i posprzątali... tak jak u nas gruntowne porządki robi się przed świętami Wielkiej Nocy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo. Miejsce ma swój specyficzny klimat. Pachnie ziołami, ludzie, przedziwne towary...opuszczałam targ z pełnym koszem wrażeń....Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.