Facebook Google+ Twitter

Targi Boatshow znikną z kalendarza łódzkich imprez

Jubileuszowe Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych odbędą się nie w Łodzi, lecz w Poznaniu.

Jeden z ideogramów tegorocznej imprezy / Fot. Organizatorzy Boatshow 2008Przedstawiciele Interservis - jednej z najbardziej uznanych firm organizujących targi w Polsce - zdecydowali, iż od tego roku znane i lubiane w branży żeglarskiej targi Boatshow przeniesione zostaną do Poznania. "Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość zaprezentowania swojej oferty w komfortowych warunkach, a wystawcy prezentujący jachty będą mogli przedstawić największe jednostki." - czytamy na oficjalnej stronie internetowej tej imprezy.

Wobec stale rosnącego zainteresowania tą właśnie imprezą, infrastruktura łódzka przestała być wystarczająca, zaś Międzynarodowe Targi Poznańskie mają realną możliwość wykorzystania maksymalnej przestrzeni. Organizatorzy nie ukrywają też, że dzięki przeniesieniu Targów liczą na obecność wystawców zza zachodniej granicy.

"Migracja Targów oznacza jednak złamania pewnej tradycji i pozbawienie miasta i jego środowiska ważnej imprezy nie tylko wystawowej, ale również integracyjnej. Szkoda." - czytamy na stronie dra inż. Jerzego Pieśniewskiego, znanego konstruktora jachtów.

Tegoroczna, dziesiąta już edycja targów, odbędzie się w dniach 13-16 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.