Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6742 miejsce

Targi Czystości ISSA/INTERCLEAN CEE ponownie w EXPO XXI Warszawa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-08 17:01

W dniach 22-24 kwietnia br. w EXPO XXI Warszawa odbędzie się siódma edycja Międzynarodowych Targόw ISSA/INTERCLEAN CEE.

Wydarzenie, organizowane przez Amsterdam RAI i Worldwide Cleaning Industry Association (ISSA), jest największą imprezą w regionie skierowaną do branży związanej z profesjonalnym utrzymaniem czystości.

Targi ISSA/INTERCLEAN Europa Środkowa i Wschodnia są czwartym największym na świecie wydarzeniem dla przemysłu związanego z utrzymaniem porządku. Poprzednia edycja imprezy miała miejsce w 2013 roku i zgromadziła ponad 200 wystawców oraz blisko 4000 gości z ponad 50 krajów.

Targi ISSA/INTERCLEAN CEE co roku przyciągają międzynarodowych liderów branży i tysiące osób reprezentujących największe ośrodki przemysłowe, handlowe, komunalne, hotelowe, gastronomiczne i oświatowe. Oprócz uczestników z Polski, na targi przyjeżdżają także wystawcy i goście z innych krajów Europy, szczególnie Środkowej i Wschodniej m.in. z Litwy, Łotwy, Rosji, Niemiec, Włoch, Słowacji, Szwecji, Estonii i Czech. W ciągu trzech dni wydarzenia, organizowanego w EXPO XXI Warszawa, odwiedzający zapoznają się z międzynarodowymi trendami związanymi z profesjonalnym utrzymaniem czystości. W ofercie wystawców znajdą się innowacyjne rozwiązania i specjalistyczne produkty dla firm działających w różnych sektorach branży, goście będą mieli także możliwość wzięcia udział w licznych pokazach maszyn i technik czyszczenia. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również bieżącej wiedzy merytorycznej związanej ze szkoleniami, certyfikacją czy badaniami w zakresie utrzymywania czystości i konserwacji.

Celem targów ISSA/INTERCLEAN ECC jest zarówno prezentacja najnowszych rozwiązań, produktów i usług dla firm zajmujących się profesjonalnie utrzymaniem porządku, jak i stworzenie platformy wymiany wiedzy i kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w regionie CEE. Z doświadczeń organizatorów wynika bowiem, że około 30 procent uczestników stanowią producenci szukający kontaktów biznesowych. Dlatego trzydniowy program wydarzenia, obok części wystawienniczej i targowej, przewiduje także networking oraz wymianę doświadczeń poprzez cykl seminariów. Projekt 10 spotkań organizowanych przez Worldwide Cleaning Industry Association i Polską Izbę Gospodarcza Czystości (PIGC), poświęcony będzie zagadnieniom czystościowo-porządkowym w różnych sektorach gospodarki – zamówieniach publicznych, służbie zdrowia, szkolnictwie czy branży HoReCa.

Targi ISSA/INTERCLEAN Europa Środkowa i Wschodnia będą otwarte dla zwiedzających w godzinach:
22 kwietnia (środa): 09.30 - 17.00
23 kwietnia (czwartek): 09.30 - 17.00
24 kwietnia (piątek): 09.30 - 15.00

Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji targów dostępne są na stronie: www.issainterclean.com.
Dla przedstawicieli branży wstęp jest bezpłatny, od uczestników wymagana jest rejestracja.
(Dominika Socha)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.