Facebook Google+ Twitter

Targi Dobrych Książek we Wrocławiu. Impreza potrwa do 7 grudnia

Na Dworcu Głównym we Wrocławiu swoje pozycje literackie zaprezentuje 130 wystawców. W planie również spotkania ze znanymi i cenionymi pisarzami m.in. z Andrzejem Stasiukiem czy Olgą Tokarczuk. Nie zabraknie również konkursu na Najlepszą Książkę Roku "Pióro Fredry".

 / Fot. Fot. Ingolf (CC BY-SA 2.0)To już 23. edycja imprezy, pierwszy raz pod zmienioną nazwą. W tym roku na Dworcu Głównym we Wrocławiu swoje pozycje literackie zaprezentuje 130 wystawców. Zaplanowano też spotkania ze znanymi i cenionymi pisarzami, w tym m. in. z Andrzejem Stasiukiem, Markiem Krajewskim, Olgą Tokarczuk czy Jurijem Andruchowyczem.

Zobacz też: "One. Kobiety, które kochały pisarzy" już w księgarni

Nie zabraknie także konkursu na Najlepszą Książkę Roku, która "towarzyszy Wrocławskim Promocjom Dobrych Książek od pierwszej edycji imprezy. Celem naszego Konkursu jest wskazanie i uhonorowanie najlepszych książek, które zostały wydane w Polsce w mijającym roku. Nagradzamy ich wydawców. Jury, w którym zasiadają przedstawiciele wielu środowisk (krytycy, naukowcy, artyści, ludzie zawodowo zajmujący się kulturą), przyznaje nagrody i wyróżnienia za wartości literackie, edukacyjne, a także wysoki poziom edytorski oraz typograficzno-artystyczny" - czytamy na stronie organizatora.

Szczegółowy program znajdziecie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.