Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1406 miejsce

Targi EROtrends w Warszawie

Współautorzy: Filip Rosolak

Po długiej przerwie i wielu problemach targi EROtrends dotarły do Warszawy. Zdrowie, erotyka i lifestyle zagościły w halach EXPO XXI. Wystawcy, najlepsze i najnowsze produkty oraz wykładowcy czekali przez dwa dni na gości.

Organizatorzy targów zadbali o to aby impreza odbyła się na jak najwyższym poziomie. / Fot. Mateusz Max MaksiakDroga do realizacji targów była dość burzliwa. W 2004 roku ówczesny prezydent Warszawy, Lech Kaczyński, bardzoNa samej imprezie nie mogło zabraknać wszystkiego co najlepsze. Taniec brzucha skutecznie rozgrzewał męską cześć widowni. / Fot. Mateusz Max Maksiak bojkotował wydarzenie. W wyniku interwencji nie doszło do jednej z głównych atrakcji wieczoru, czyli bicia seksualnego rekordu Polski, a próby kolejnych realizacji targów nie odbyły. Trzeba było czekać aż dziewięć lat, aby w bardziej ugrzecznionej formie targi doszły do skutku. Co prawda, wyeliminowano kontrowersyjne elementy programu, ale każdy znalazł tu coś dla siebie: warsztaty z seksuologami oraz psychologami na temat własnej seksualności, przeżywania orgazmów oraz życia i pożycia erotycznego lub zdrowie i bezpieczeństwo nie tylko w łóżku. Na scenie natomiast odbywały się pokazy tańca brzucha, japońskiej sztuki krępowania ciała, występy w stylu pin–up i specjalnie dla Pań pokazy grupy Bad Boys. Jednak to nie był koniec atrakcji dla tej grupy docelowej, bowiem organizatorzy zadbali o Panie w szczególności, proponując im tajemniczą lady’s zone. Jedna z uczestniczek uchyliła nam nawet rąbka tajemnicy, mówiąc, że tam kobiece zmysły są rozpalane do czerwoności, a pragnienia spełniane jak w bajce. Jednak i Panowie nie mieli na co narzekać. Pokazy uwodzicielskiego tańca pin–up candy girls w stylu retro, taniec brzucha, tajniki malowania kobiecego ciała rozpalały męskie zmysły.

Taniec brzucha. / Fot. Mateusz Max MaksiakPomimo wielu atrakcji, mam jednak wrażenie, że temu show czegoś zabrakło. Może było to spowodowane godzinąO kobiety dbała bardzo skutecznie grupa Bad Boys. / Fot. Mateusz Max Maksiak przyjścia, być może małą frekwencją, jednak targi pokazały jeden bardzo istotny problem polskiego społeczeństwa. W Polsce ludzie wciąż mają problemy z rozmową o swojej seksualności, pragnieniach i potrzebach nie tylko swoich, ale i swoich partnerów. Wierzę jednak, że kolejne edycje targów odbędą się, a ludzie zaczną otwarcie mówić o swoich pragnieniach, potrzebach oraz fantazjach erotycznych. Gdyż najważniejsze to rozmawiać i nie bać się powiedzieć o tym, co nas podnieca.Bad Boys w akcji. / Fot. Mateusz Max Maksiak / Fot. Mateusz Max MaksiakJapońskie warsztaty krępowania liną. / Fot. Mateusz Max MaksiakWarsztaty z zycia erotycznego i odczówania przyjemności z seksu cieszyły sie dużym zainteresowaniem. / Fot. Mateusz Max MaksiakJedna z atrakcji targów byłby pokazy malowania ciała. / Fot. Mateusz Max MaksiakNa scenie nie zabrakło pokazów z gatunku BDSM. / Fot. Mateusz Max MaksiakWszyscy stawali na głowie aby zapewnić rozrywkę i show na światowym poziomie. / Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.