Facebook Google+ Twitter

Targi „Film, Foto, Video” w Łodzi

Do soboty 31 marca na terenach Międzynarodowych Targów Łódzkich odbywają się X Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego.

Jeden z elementów festiwalu - reklama firmy Sony // fort.P.DrzewieckiBierze w nich udział ponad 140 wystawców z całej Polski. Wśród nich znajdują się największe firmy z branży fotograficznej i video – producenci oraz dystrybutorzy. W trzech halach wystawowych można obejrzeć sprzęt fotograficzny dla amatorów i profesjonalistów. Znane firmy produkujące aparaty, kamery, akcesoria fotograficzne zachęcająPrezentacja obiektywów firmy Sigma // fot.P.Drzewiecki odwiedzających do obejrzenia ich produktów i zakupów. Można wziąć każdy aparat do ręki, zapoznać się z jego obsługą, a osoby posiadające własne lustrzanki cyfrowe, mogą "przymierzać" obiektywy do swojego aparatu.


Jednak cena robi swoje...

Modelka na wybiegu w obiektywach zwiedzających //fot.P.Drzewiecki

Niestety, nie od dziś wiadomo, że sprzęt foto i video do najtańszych nie należy. Jednak według mnie warto raz na jakiś czas wydać większą sumę na porządny sprzęt. A potem tylko cieszyć się dobrą jakością zdjęć i obrazu. Oczywiście jednorazowy zakup nie zaspokoi potrzeb profesjonalistów, którzy swój osprzęt fotograficzny czy filmowy zbierają przez lata, a jego jakość jest bardzo dobra. W końcu to od niego zależy ich praca i kolejne zamówienia od klientów.


Coś dla amatorów


Oprócz profesjonalnego sprzętu, na targach swoje stoiska mają także przedstawiciele film fotograficznych,Jedna z wystaw fotograficznych //fot.P.Drzewiecki zakładów foto. Zachęcają zwiedzających do skorzystania z usług. Na miejscu można wywołać swoje zdjęcia, a także powiększyć je do znacznych rozmiarów naprawdę po okazyjnej cenie. Kilkanaście firm prezentuje różnego rodzaju i kształtów ramki oraz albumy, które ułatwią porządkowanie i wyeksponowanie zdjęć. Dotychczasowa oferta targów uzupełniona została o software, peryferia i sprzęt komputerowy dedykowany obróbce obrazu.


Imprezy towarzyszące


Targom towarzyszą seminaria poświęcone tematyce fotograficznej. Przed halą nr 1 prezentowana jest najnowsza konsola PLAYSTATION® 3. To najbardziej wyczekiwana konsola nowej generacji, której pojawienieOsprzęt fotograficzny // fot.P.Drzewiecki się na rynku z pewnością ucieszy wielbicieli gier na konsolach. Na festiwalu nie mogło zabraknąć wystawy zdjęć. W halach można oglądać kilka wernisaży poświęconych różnej tematyce, m.in.Pojednanie na festiwalu - Dwie konkurencyjne firmy foto koło siebie:) // fot.P.Drzewiecki wystawę „Oblicza Łodzi” czy „PhotoFairGallery”. Każdy może także spróbować swoich sił w fotografii modelingowej. Co jakiś czas na scenie pojawiają się modelki, którym można robić zdjęcia. Na koniec festiwalu kilka z tych zdjęć zostanie wybranych i nagrodzonych.


Targi „Film, Foto, Video” trwają w Łodzi do soboty. Warto je odwiedzić i wspólnie z rodziną lub znajomymi wybrać aparat lub kamerę. A nawet jeśli ktoś nie da się skusić na zakup sprzętu, to na pewno Także najmłodsi znajdą cos dla siebie //fot.P.Drzewieckiznajdzie na targach coś dla siebie.

 

 

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

spoko materiał:) krótki ale na temat. Pozdrawiam :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

porządnie i na temat (ale beznadziejne uzasadnienie punktacji)

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zauważyłem kamerki, ale targi polecam:) a o galerii myślę, że stosując się do wcześniejszych uwag, nie chciałem zawalić artykułu fotkami:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dzieki:)chcialam sie tam wybrac, bo bylam ciekawa, ale nie mam zbytnio czasu :) także plus)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny materiał, ale trochę mało zdjęć :( (btw, czy w tym motocyklu była jakaś kamera ukryta? :] )

W każdym razie "+"
(i w przeciwieństwie do innych go postawię)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.