Facebook Google+ Twitter

Targi IFA 2013: Genius zaprezentuje nowe urządzenia hybrydowe

Firma Genius zapowiedziała udział w targach IFA, które w dniach 6-11 września odbędą się w Berlinie. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami przenośnymi oraz akcesoriami dla graczy.

 / Fot. GeniusGenius przedstawi gamę zupełnie nowych akcesoriów hybrydowych, dedykowanych urządzeniom przenośnym. Wśród nich znajdzie się m.in. TRANSBar, łączący w sobie system głośników 2.1 z podstawką pod tablet lub smartfon.


Miłośnicy mobilnych technologii zwrócą zapewne uwagę na Energy Mouse – myszkę wyposażoną w akumulator o pojemności 2700mAh, mogącą pełnić funkcję banku energii. Kolejna myszka, Traveler D6600, została wyposażona w przycisk umożliwiający szybkie przełączanie się pomiędzy dwoma komputerami. Z kolei Cam Mouse, to gryzoń z wbudowanym aparatem cyfrowym i funkcją skanowania kodów QR.

Podczas targów zaprezentowana zostanie również klawiatura Speaker Keyboard, z wbudowanymi głośnikami 2.1 o mocy 4 W RMS.

Genius zaprezentuje także najnowsze produkty z serii GX Gaming, które zostały nagrodzone podczas targów Computex 2013. Wśród nich znajdą się m.in. klawiatura Manticore, mysz Gila oraz zestaw słuchawkowy Zabius.

Wszystkie osoby zainteresowane nowymi produktami, Genius zaprasza na stanowisko 111 w hali nr 17.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mnie "złapał" iWatch.- Appla i jemu podobne samsunga...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.