Facebook Google+ Twitter

Targi Internetowe Dobre Samopoczucie już w maju!

Nie będzie I Międzynarodowych Targów Internetowych Spa&Wellness w lutym, będą natomiast I Międzynarodowe Targi Internetowe Dobre Samopoczucie Spa – Fitness – Wellness w maju br.

Nie doszło do I Międzynarodowych Targów Internetowych Spa&Wellness, które kilka dni temu miały się odbyć na www.egalaktyka.pl. Nazwa i termin planowanego przedsięwzięcia zostały jednak zmienione. I Międzynarodowe Targi Internetowe Dobre Samopoczucie Spa – Fitness – Wellness odbędą się 16 – 18 maja 2012 r.

- Decyzję o zmianie nazwy podjęliśmy z kilku względów. Imprez targowych w Polsce i na świecie jest obecnie bardzo dużo. Mimo iż przebiegają one na zupełnie innej płaszczyźnie, w odmiennej atmosferze i umożliwiają inny zakres świadczeń niż targi internetowe, sama idea tych drugich jest jeszcze na tyle nieznana i mało popularna, iż te dwa zupełnie różne wydarzenia mogą być łączone przez internautów i potencjalnych wystawców – powiedziała Magdalena Lis, dyrektor I Międzynarodowych Targów Internetowych Dobre Samopoczucie Spa – Fitness – Wellness.

Media elektroniczne, patronujące tym pierwszym targom internetowym na egalaktyce.pl: portal turystyczny www.nocuje.net, portal aktywnych Europejczyków www.europae.pl, Gazeta Targowa MWTI egalatyka.pl, Tarnowskie Centrum Informacji www.it.tarnow.pl, Radio WNET www.radiownet.pl, portal Stowarzyszenia Scena Polska w Holandii www.scenapolska.nl, Polskie Radio Lwów www.radiolwow.org, portal www.rockinberlin.pl, kobiecy portal zdrowego stylu życia www.wellnessday.eu, portal kosmetyczny www.cosmetina.pl, portal Klubu Polskiego Stowarzyszenia Polaków i ich Przyjaciół na Słowacji www.polonia.sk, portal dla kobiet www.matkapolka.com.pl będą również patronować targom internetowym, które odbędą się w maju 2012 r.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.