Facebook Google+ Twitter

Targi Kariery - Targi Pracy Warszawa 2009

W Warszawie w dniach 20-21 kwietnia 2009, odbędzie się kolejna edycja Targów Kariery Polska. Są to targi pracy dedykowane studentom i absolwentom wszystkich uczelni Mazowsza.

Sonda

Czy przyjdziesz na targi pracy?

Logo targów kariery / Fot. AromediaOprócz firm-pracodawców, znacząco reprezentowane będą również uczelnie zagraniczne, organizacje wolontariatu oraz firmy wspomagające przedsiębiorczość - pomagające w założeniu i prowadzeniu własnego biznesu.

Targi Pracy / Fot. Targi KarieryNa targach zaprezentują się pracodawcy zainteresowani zatrudnianiem i szkoleniem absolwentów i studentów uczelni wyższych. Będzie można porozmawiać z wieloma pracodawcami, porównać ich oferty i wybrać spośród nich tą, która najlepiej odpowiada naszym planom. Z targów pracy i rozmów z rekruterami skorzystają szczególnie ci studenci i absolwenci, którzy poświęcą trochę czasu na przygotowanie do targów.

Jeśli myślisz o założeniu własnego biznesu, będziesz mieć okazję na to aby zorientować się z czym wiąże się przedsiębiorczość. Wystawcami w sektorze przedsiębiorczości będą firmy pomagające w pozyskiwaniu środków unijnych, firmy franchisingowe. Podczas seminariów, można będzie zadać pytania ekspertom a także osobom, które same niedawno zdecydowały się na własną firmę, a teraz cieszą się niezależnością i finansową.

Targi Pracy / Fot. AromediaSektor wolontariatu to dział targów, w którym różne organizacje będą prezentować zalety pracy w wolontariacie. Więcej o takiej formie zdobywania doświadczeń można też będzie się dowiedzieć podczas seminarium poświęconemu pracy w organizacjach zaangażowanych w zwalczanie najbardziej dotkliwych problemów społecznych w Polsce i na świecie.

Wszystkie informacje na temat wystawców znaleźć będzie można na stronie www.targi-kariery.com. Na stronie targów pracy dowiesz się też więcej o tym jak przygotować się do Targów Kariery Polska 2009.

Paweł Wysokiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.