Facebook Google+ Twitter

Targi kompozytów chemicznych w Krakowie

Już po raz drugi na terenach przy ul. Centralnej w Krakowie odbyły się specjalistyczne targi, pokazujące nowoczesne technologie chemiczne. Współczesne kompozyty mają wielorakie zastosowanie w przemyśle, wojskowości i codziennym życiu.

ze zbiorów organizatora targów / Fot. Fot.Henryk CzechowskiPełna nazwa tej imprezy to "Targi kompozytów, technologii i Jaki piękny bielski samolot / Fot. Fot.Henryk Czechowski maszyn do produkcji materiałów kompozytowych". Skierowane były do profesjonalistów i specjalistów z tej branży. Na targach można było spotkać wielu znanych naukowców oraz osoby, pracujące w innych dziedzinach.

Prezentowano wyroby przemysłu kompozytowego od surowców, poprzez półprodukty, produkty pośrednie oraz finalne towary. Pokazano różne rodzaje komponentów chemicznych, jak też maszyny do ich produkcji oraz nowoczesne technologie do ich wytwarzania.

Piękna awionetka z Bielska / Fot. Fot.Henryk Czechowski W czasie trwania targów producenci i wystawcy zaprezentowali Konkurentka Kubicy w bolidzie z Drezna / Fot. Fot.Henryk Czechowski nowoczesne wzornictwo produktów. "Kompozyty - Expo" to impreza umożliwiająca zapoznanie z najnowocześniejszymi technologami tej specyficznej branży chemicznej.

Targi również odbywają się na terenie Europy między innymi w Stuttgardzie i Stoisko wydawnictwa „Magazyn Przemysłowy” Wrocław / Fot. Fot.Henryk Czechowski Paryżu oraz kolejny raz w Krakowie. Małopolska posiada duże Stoisko Trokotexu z Torunia / Fot. Fot.Henryk Czechowski zaplecze naukowe i techniczne. Z najbardziej znanych instytucji to światowej sławy uczelnie jak Akademia Górniczo Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska.

Firma „Targi w Krakowie” trafiła w dziesiątkę z tą imprezą. Mając na uwadze wąską specjalizację, jakimi są „Targi kompozytów”, znalazła swoje miejsce na terenie Krakowa. Spotkała się także z licznym zainteresowaniem studentów, producentów oraz osób spoza branży. Być może trzecia tego typu impreza w 2012 roku wskaże nam, jakie powstały nowe technologie i innowacyjne działania.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.