Facebook Google+ Twitter

Targi Książki po raz kolejny w katowickim Spodku!

Prof. Jerzy Bralczyk, Michał Ogórek i Emil Wąsacz - to tylko niektóre osobistości, które będzie można spotkać podczas kolejnej edycji Targów Książki w Katowicach. Trzydniowe święto moli książkowych na pewno zadowoli również najmłodszych i poszukiwaczy "białych kruków".

Logo Targów Książki w Katowicach / Fot. Materiały organizatorówTargi książki są coraz częstszym krajobrazem w większości polskich miast - po raz drugi podobną imprezę organizują Katowice. Hala widowiskowa Spodek w od 7 do 9 września br. zamieni się w prawdziwą ziemię obiecaną dla moli książkowych.

Ale poza możliwością zapoznania się z najnowszymi tytułami, zaplanowano również szereg bardzo interesujących imprez towarzyszących. Nie zabraknie także znamienitych gości. Prof. Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek na wspólnym spotkaniu będą opowiadać o swojej najnowszej wspólnej książce, ale zapewne szybko zejdą na lżejsze tematy. Polityka bez narkozy - pod tym tytułem kryje się fascynująca opowieść człowieka, odpowiedzialnego za największe prywatyzacje w kraju po obaleniu komunizmu. Emil Wąsacz, minister skarbu w rządzie Jerzego Buzka osobiście opowie gościom targów o swojej książce. W katowickim Spodku nie zabraknie również twórców rodzimej fantastyki, m.in. Maję Kossakowską czy Jarosława Grzędowicza (poniżej relacja z zeszłorocznej edycji targów).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.