Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15623 miejsce

Targi Niezwykłej Przedsiębiorczości w Sieradzu i Piotrkowie

Są takie przedsiębiorstwa, które wychodzą poza schematy, przełamują bariery i tworzą zupełnie nową jakość. Czujesz, że prowadzisz taką działalność? Zgłoś się! Już w czerwcu pierwsze z pięciu lokalnych targów w Sieradzu i Piotrkowie.

 / Fot. Ośrodek Ekonomii SpołecznejSą takie przedsiębiorstwa, które wychodzą poza schematy, przełamują bariery i tworzą zupełnie nową jakość. Swoją działalność prowadzą w obszarze, który kryje się pod tajemniczą nazwą ekonomii społecznej. Podczas Targów Niezwykłej Przedsiębiorczości postanowiliśmy uchylić kurtynę tajemniczości i przybliżyć ich ofertę.

Najczęściej podmiotami prowadzącymi ową niezwykłą przedsiębiorczość są organizacje pozarządowe i spółdzielnie socjalne. Ten kto choć raz próbował sił na polu własnego biznesu, wie ile wyzwań stoi przed przedsiębiorcą. A co począć, gdy takich przedsiębiorców jest pięciu, dziesięciu czy piętnastu?

Niezwykłość takiej przedsiębiorczości nie polega jedyne na tym, że prowadzi je kilka osób. Często dla tych kilku osób to szansa na połączenie społecznych pasji ze sposobem na zarabianie. Rodzą się z tego ciekawe i oryginalne produkty, które wypełniają niszę, jaką pozostawiają po sobie typowe przedsiębiorstwa, dla których rozpoczynanie działalności w niektórych dziedzinach może się okazać nieopłacalne lub ryzykowne.

Targi Niezwykłej Przedsiębiorczości to okazja dla mieszkańców do poznania ekonomii społecznej od zupełnie innej – „magicznej” strony. Spotkanie będzie szansą, by zapoznać się z działalnością podmiotów z całego województwa, dotknąć ich produktów, posłuchać o usługach, a nawet zakupić przeróżne niezwykłości.

Mieszkańcy już dziś zapraszani są do odwiedzin:
* Targów Niezwykłej Przedsiębiorczości w Sieradzu organizowanych 4 czerwca przy Jarmarku Urszulańskim, przy współpracy z Urzędem Miasta Sieradz
* Targów Niezwykłej Przedsiębiorczości w Piotrkowie Trybunalskim organizowanych 18-19 czerwca przy Jarmarku Trybunalskim , przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie Trybunalskim

Jeszcze bardziej Organizatorzy liczą na zgłoszenia podmiotów z województwa łódzkiego, które chciałyby pochwalić się swoją działalnością. Podczas targów będzie mógł wypromować swoje produkty/usługi, a nawet zwiększyć sprzedaż. Korzyścią będzie też wymiana doświadczeń z innymi podmiotami z całego województwa. Zainteresowani proszeni są o kontakt z:
* Natalią Świniarską (nswiniarska@opus.org.pl) - Targi w Sieradzu
* Anią Sikorską (asikorska@opus.org.pl) - Targi w Piotrkowie Trybunalskim


Targi realizowane są w ramach projektu "Ośrodek Ekonomii Społecznej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.