Facebook Google+ Twitter

Targi ON/OFF Warszawa 2010

Nowe technologie otaczają nas na każdym kroku. Telewizory 3D, bezprzewodowy internet i najnowsze modele telefonów. W XXI wieku rzecz nie tylko ma wyglądać, ale i być naszpikowana bajerami i wyśrubowana do granic. I na targach takie gadżety oglądamy.

Targi PGA
Targi ON/OFF 2010 / Fot. materiały prasowe
Rok temu w Poznaniu odbyły się targi PGA. Najnowsze technologie, gry i cała masa gadżetów Telewizory HD to już niemal standard. Ale HD LED TV 3D to już prawdziwa magia. / Fot. Miłosz Domońzagościły w Poznaniu a teraz przeniosły się do Warszawy.

W dniach 22-24 października w warszawskim EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 trwa największa impreza tego typu. Wystawcy oferują nam coś, co jeszcze kilka lat temu brzmiało jak opowiadanie Lema z działu fantastyka. Telewizory 3D, telefony z 12MPX aparatami, laptopy o wadze niecałe 500gram a to wszystko dla nas. Można dotknąć, sprawdzić, zobaczyć, przetestować i co najważniejsze zakupić. Głośniki, odtwarzacze DVD lub Blue Ray, konsole oraz dodatki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Lista firm na targach może nie jest długa ale za to warto wspomnieć o kilku takich jak:Creative, JVC, LG, Microsoft, Onkyo, Sony,czy Nokia. Wydarzenie, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, z dnia na dzień staje się coraz większe. Największe światowe koncerny przez trzy dni prezentować będą najnowsze rozwiązania technologiczne. Premierowe pokazy sprzętu oraz gier, nowinki ze świata multimediów, konkursy, prezentacje, a wszystko to przygotowane w niespotykanej dotąd oprawie.

Gry
Adrenalina buzuje, noga robi się ciężka ale nie trzeba mieć 18 lat i prawa jazdy. Wystarczy przyjechać na targi. / Fot. Mateusz Max MaksiakSetki atrakcji czekają na nas również w strefie gier, gdzie swoje najnowsze tytuły pokazuje CD Projekt, Microsoft oraz Nintendo. Nie zabraknie pokazów oraz możliwości zagrania na niesamowitych symulatorach jazdy.
Dźwięk
Gdyby nie dźwięk, nie byłoby wielu wspaniałych utworów, ale muzyka to połowa sukcesu. Potrzebny jest również sprzęt aby móc wsłuchiwać się w dźwięki. W strefie dźwięku zobaczymy najnowszy sprzęt audio z górnych półek. EIC, Denon, Sonos i wiele innych. Sam dźwięk to nie wszystko. Aby poczuć moc i siłę potrzebujemy sprzętu. / Fot. Mateusz Max Maksiak

Najcieńszy telewizor na targach. / Fot. Mateusz Max MaksiakTargi dają nam niespotykaną możliwość porozmawiania z wystawcami, dowiedzenia się o wszystko co nas interesuje i zobaczenia co ma do zaoferowania nie tylko nas wymarzony wystawca ale i konkurencja która na tym rynku jest bardzo zdrowa, ale i potrzebna. Widać tu jak każdy z wystawców prześciga się w zainteresowaniu klienta a my możemy wybierać to co nas interesuje. Targi ON/OFF zapraszają nas jeszcze do 24 października w godzinach 10-16.


Nie zabrakło wielu premier. Najnowszy telefon firmy MyPhone, czy system operacyjny Microsoft Windows7 dla telefonów komórkowych to tylko niektóre atrakcje tegorocznych targów. Targi wciąż trwają i nie może ani Was ani Nas tam zabraknąć. My już jesteśmy, czekamy zatem na Was.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Miało być "na targi przystał". Późno już idę spać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyczerpująco, i medialnie jak targi związane z mediami przystało. *5

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję za wychwycenie błędu. Już został poprawiony.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kiki
  • kiki
  • 27.10.2010 14:34

Autor musi iść do pierwszej klasy na naukę.
JVC - Japan Victor Company. JVS - to nazywali na wsi jak jeszcze byli nie piśmienni.
Przy okazji pierwszy raz w Europie dokonano ślepego testu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/obalamy-mity-video-na-zywo-hdtv-com-pl-na-targach-off/58745-off-czyli-targi-elektroniki-uzytkowej-i-gier-video-w-polsce-slepy-test-wyniki.html#post571458

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ooo, gadżetowe targi :) Mam nadzieję, że będzie fotorelacja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.