Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2176 miejsce

Targi "Połowy i Łowy" – Zabrze 2011

Od 4 do 6 marca w hali widowiskowo-sportowej MOSiR-u w Zabrzu odbywają się międzynarodowe targi poświęcone wędkarstwu, myślistwu, survivalowi, militariom i sportom ekstremalnym.

U wejścia do hali widowiskowo-sportowej wita wszystkich "Kuźnia Przygody". / Fot. Piotr A. JeleńWrocławska Agencja MARKOZ po raz kolejny jest organizatorem edycji targów, czyli X Międzynarodowych Targów Wędkarstwa, Myślistwa, Militariów i Survivalu "Połowy i Łowy 2011", VII Międzynarodowego Festiwalu Karpiowego "Karp Festiwal 2011" oraz X Międzynarodowych Targów Sportów Ekstremalnych, Wodnych, Motorowodnych, Lotniczych, Górskich i Motorowych "Skok adrenaliny 2011".

Propozycje dla wędkarzy i nie tylko... / Fot. Piotr A. JeleńJak zapewnia Agencja MARKOZ, zabrzańska impreza jest jedną z większych tego typu organizowanych w kraju. W jednym miejscu około dwieście firm z kraju i zagranicy prezentuje swoje wyroby z branży wędkarstwa, myślistwa, sportów wodnych, rymarstwa i kaletnictwa, producentów sprzętu turystycznego i survivalowego. Prezentowany przez Wystawców sprzęt i akcesoria można zakupić.

Kolekcjonerzy i hobbyści znajdą sporo wyrobów kolekcjonerskich, także rękodzieł, jak chociażby rękodzielnictwa myśliwskiego i kowalstwa artystycznego.

Liczne biura turystyki wędkarskiej, biura polowań zachęcają do korzystania ze swych usług.

Stoisko z bronią pneumatyczną i optyką. / Fot. Piotr A. JeleńSmakoszy kuchni myśliwskiej oczekuje stoisko z wyrobami z dziczyzny, sarniny czy jeleniny a tuż dla degustatorów trunków stoi stragan z miodami pitnymi i alkoholami regionalnymi.

Swoje stanowisko na targach posiada także "Mała Armia - Grupa Śląsk" z Zabrza organizatorka militarnych imprez integracyjnych.

Miejscem targów jest hala widowiskowo-sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu przy ul. Jana Matejki 6, czynna w godzinach od 10 do 18 w dniach 4 do 6 marca br.


Bryczki sportowe / Fot. Piotr A. JeleńOprócz wystawy akcesoriów wędkarskich można było podziwiać kunszt rzeźby w drewnie, związanej oczywiście z tym, co się złapie na haczyk / Fot. Piotr A. Jeleń"Mała Armia - Grupa Śląsk" grupa inscenizująca imprezy integracyjne / Fot. Piotr A. Jeleń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Strona Organizatora http://www.markoz.pl/src/wp/pil.html.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy autor mógłby zamieścić program i listę wystawców w komentarzu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.03.2011 17:26

A więc wszystko dla dużych chłopców :) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.