Facebook Google+ Twitter

Targi SilesiaTSL EXPO w Sosnowcu już 17-18 kwietnia

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-17 16:42

Transport, logistyka i spedycje, magazynowanie oraz transport kolejowy i cargo, to główna tematyka targów SilesiaTSL EXPO, które w dniach 17-18 kwietnia odbędą się w Hali EXPO SILESIA w Sosnowcu-Zagórzu.

Ofertę tematyczną i wystawienniczą poszerzono po raz pierwszy w obecnej edycji również o zakres Targów Branży Pocztowej i Kurierskiej – SILPOSTEX. Dodatkowo odbędzie się także II Pokaz Filatelistyczny TRANSPORT-2012 połączony z II Seminarium Filatelistycznym TRANSPORT-2012.

Liczne prezentacje i debaty będące w programie imprezy obejmują takie szczegółowe zagadnienia, jak: nowe strategie i technologie w transporcie, spedycji i logistyce, rozwój transportu kolejowego w kontekście aktywności inicjatyw klastrowych, doświadczenia polskie i międzynarodowe, doświadczenie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w transporcie kolejowym na przykładzie Saksońskiego Klastra Kolejowego.

Wcześniej wspomniana, nowa impreza Targi Branży Pocztowej i Kurierskiej SILPOSTEX to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce. Uzyskało ono pozytywną opinię Poczty Polskiej, która została Partnerem Głównym tego wydarzenia, realizowanego w przededniu liberalizacji polskiego rynku pocztowego.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.