Facebook Google+ Twitter

Targi Ślubne 2012 w Poznaniu. Zobacz, co tam się działo

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-01-09 16:48

8 stycznia o godzinie 11 po raz kolejny rozpoczęły się targi ślubne w Poznaniu. W tym roku imprezę prowadził Tomasz Kammel, a na gości czekało wiele niespodzianek.

Targi Ślubne 2012 w Poznaniu. / Fot. Tomasz Chojnacki/http://www.fotommi.pl/Targi cieszą się wielkim zainteresowaniem. W tym roku na imprezę zorganizowaną przez "Magazyn Ślubny" przybyło ponad 300 wystawców. Nie brakowało również kupujących.

Obrączki, suknie ślubne, garnitury, auta i wszystkie inne rzeczy potrzebne do zorganizowania ślubu i wesela, można było podziwiać na własne oczy. Chętni mogli kupić interesujący przedmiot, zarezerwować miejsce na przyjęcie, zamówić orkiestrę, catering, czy auto.

Targi Ślubne 2012 w Poznaniu. / Fot. Tomasz Chojnacki/http://www.fotommi.pl/Tomasz Kammel zachęcał przybyłych do udziału w licznych konkursach, w których do wygrania były wspaniałe nagrody np. wycieczka do Paryża, sesje zdjęciowe, sala bankietowa, obrączki ślubne. Wystarczyło zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonów w odpowiednim momencie i Targi Ślubne 2012 w Poznaniu. / Fot. Tomasz Chojnacki/http://www.fotommi.pl/upominek trafiał do rąk szczęśliwców.

Na scenę zawitał między innymi Elvis Presley, czyli Piotr Bugzel, tancerze Dance Center, którzy umilali publiczności pobyt.

Jednak największą niespodzianką były oświadczyny pana Sebastiana Lochińskiego, który na głównej scenie wręczył pierścionek zaręczynowy swojej wybrance.

Pokazy mody ślubnej np. Mariees de Paris, Gracji, Domu Mody Dara, Pracowni Sukien Ślubnych Marii Dudy-Koprowskiej i wielu innych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Ponad 130 zdjęć zdjęć z tej imprezy wykonanych przez Tomasza Chojnackiego można oglądać na stronie
Fotomaniaków. Piękne kobiety w oszałamiających strojach, przystojni mężczyżni i te cudowne auta... Zobaczcie sami.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 11.01.2012 11:40

Sama słodycz.. ale wszystko w życiu kosztuje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe,polecam.5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.