Facebook Google+ Twitter

Targi ślubne męskim okiem

Bieganie po sklepach i szukanie okazji jest dla wielu mężczyzn niezasłużoną karą. Dlatego ślub i wesele, które bez wątpienia wymagają dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, mogą się im wydać przytłaczające.

W tej sytuacji szukają optymalnych rozwiązań.

Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie / Fot. Paweł Kajetanowicz (UCE)W przypadku organizacji ślubu i wesela oznacza to przygotowanie możliwie jak najlepszej uroczystości przy najniższych nakładach poświęconego czasu, wysiłku i pieniędzy. Targi ślubne są jak giełda samochodowa. Można na nich wybierać spośród bardzo wielu ofert, na bieżąco porównywać ceny i zbierać kontakty na przyszłość. Jeśli nie zamierzamy spędzić wielu popołudni na odwiedzaniu kolejnych firm obsługujących młode pary, poświęćmy dzień lub dwa.

Czas i pieniądze


Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie / Fot. Paweł Kajetanowicz (UCE)Większość mężczyzn, słysząc po raz pierwszy o targach ślubnych, wyobraża sobie przede wszystkim pokaz mody i konieczność towarzyszenia swojej partnerce, podczas gdy ona będzie wybierać suknię. Ceny jednak na pewno nie są wyższe niż w sklepach. Konkurencja w branży nigdzie nie jest tak ostra jak w przypadku targów. Ofertę każdego wystawcy można porównać z wieloma innymi. Jeżeli uda mu się odpowiednio zainteresować gości, zadziałają powszechnie znane mechanizmy społeczne. Duża liczba zainteresowanych przyciągnie uwagę fotografów i dziennikarzy, a ich materiały staną się darmową reklamą dla salonu mody czy jubilera. Dlatego wystawcy zabiegają o klientów, znacznie obniżając ceny. Oprócz tego wszyscy znajdują się na przestrzeni jednego centrum targowego. Dzięki temu odwiedzający unikną dojazdów do sklepów, punktów usługowych lub mozolnego wyszukiwania informacji w sieci.

Co znajdziemy na targach?


Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie / Fot. Paweł Kajetanowicz (UCE)Targi w największych miastach, takich jak Kraków czy Poznań, skupiają corocznie około 200-300 wystawców. W mniejszych około 100, co również jest imponującą liczbą. Swoje stoiska utrzymują przede wszystkim branża odzieżowa, dekoracyjna, catering, jubilerzy, cukiernicy i właściciele domów weselnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.