Facebook Google+ Twitter

Targi Spa&Wellness wkrótce w internecie!

Takich międzynarodowych targów jeszcze nie było w internecie. Po raz pierwszy w historii internetu odbędą się 22 lutego 2012 r.

Już niedługo rusza I edycja Międzynarodowych Targów Internetowych Spa&Wellness! To limitowane i prestiżowe wydarzenie zgromadzi fanów zdrowego i harmonijnego stylu życia z całego świata. Już 22 lutego od godz. 9!

Ideą I Międzynarodowych Targów Internetowych Spa&Wellness jest stworzenie atrakcyjnego, prestiżowego miejsca kontaktu przedsiębiorców z sektora Spa&Wellness oraz internautów, dla których zdrowy styl życia, dobre samopoczucie, ogromna dawka dobrej energii, to podstawa.

- Do uczestnictwa w targach zostało zaproszonych jedynie 30 wystawców. Chcemy, aby miały one charakter limitowanej edycji, ponieważ rozumiemy, jak trudno jest się dziś wyróżnić w sieci - mówi Magdalena Lis, dyrektor
I Międzynarodowych Targów Internetowych Spa&Wellness. "Chcemy oszczędzić wystawcom wojen cenowych, pogoni za najwyższą pozycją w Google, wyścigów w pozyskiwaniu fanów na FB. Chcemy pomóc im wyróżnić się łatwo, szybko i bez zbędnych wydatków. Internautom odwiedzającym targi proponujemy natomiast najlepsze oferty naszych wystawców, przejrzystość i intuicyjność targów, ciekawe dyskusje z ekspertami. Mamy nadzieję, że dzięki targów obie strony osiągną swoje cele".

I Międzynarodowe Targi Internetowe Spa&Wellness zostaną uruchomione na platformie www.egalaktyka.pl w pełnej wersji 22 lutego o godz. 9 i potrwają do 24 lutego do godz. 21.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: targi wellness


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.