Facebook Google+ Twitter

Targi Spożywcze i Gastronomiczne oficjalnie otwarte!

Wczoraj rozpoczęły się E-Targi Spożywcze i Gastronomiczne! Każdy może wejść na stronę targów i zapoznać się z ofertą wystawców. Na stronie znajdziemy między innymi: przepisy na egzotyczne specjały, porady kulinarne, opis najnowszych technologii branży spożywczej i wiele innych!

Internetowy biznes rozwija się coraz szybciej i jak widać również e-targi trafiły na podatny grunt. Tym razem mamy możliwość wirtualnej wycieczki po targach z branży spożywczej i gastronomicznej. Organizatorzy goszczą na swojej stronie między innymi takich wystawców jak Iglotex, HEFRA czy prężnie rozwijający się na Polskim rynku Z-CARD oraz wiele innych.

Dzięki Targom Spożywczym i Gastronomicznym mamy możliwość zapoznania się z szeroką ofertą wielu przedsiębiorców. Znajdziemy tam między innymi przepisy na egzotyczne specjały, tradycyjne przysmaki, porady kulinarne, a także opis najnowszych technologii branży spożywczej i gastronomicznej!

E-Targi Spożywcze i Gastronomiczne początkowo planowane były na okres 18-31 stycznia, jednak na prośbę wystawców zostały przedłużone i będą trwały aż do 7 lutego! To już drugie targi organizowane przez serwis www.e-targi.net.

Przypominamy również, że organizatorzy wciąż przyjmują zamówienia na e-stoiska.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.