Facebook Google+ Twitter

Targi Stomatologiczne Krakdent 2012 otwarte!

8 marca zostały otwarte "Jubileuszowe 20. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent". Organizatorem imprezy były "Targi w Krakowie" przy ul. Centralnej. Targi będą trwały do 10 marca.

Plakat / Fot. scan plakatuPrzeciętny człowiek kiedy słyszy o stomatologii czyli dentyście, to od razu oblewa go pot i trwoga. Wizyta w gabinecie dentystycznym, to żadna przyjemność.

Będąc prawie cały dzień na Targach oraz uczestnicząc w pokazach jak też konferencjach tematycznych, stwierdzam obecnie szybki postęp w nowościach urządzeń dla stomatologii.

Fotele dentystyczne to nie stare ceratówki, które odstraszały swoim wyglądem. Obecnie nowoczesne wiertarki dentystyczne z turbo urządzeniami stwarzają poczucie bezpieczeństwa i ograniczają ból. Mamy wrażenie, że nie jesteśmy w gabinecie dentystycznym, ale w nowoczesnym i przyjaznym, specjalistycznym gabinecie lekarskim.

O tym jak ważna jest ta impreza świadczy fakt, że organizatorzy musieli dostawić dodatkowe przenośne pawilony, a i tak jest bardzo ciasno. Na salach wystawienniczych można spotkać kilkuset lekarzy, marketingowców i zaopatrzeniowców dla gabinetów lekarskich. Wśród odwiedzających obok języka polskiego słychać również angielski, niemiecki czy rosyjski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.