Facebook Google+ Twitter

Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2013 w Sosnowcu

Rozpoczynające się już jutro na terenach wystawienniczych exposilesia w Sosnowcu Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2013 stanowią już 5-tą edycję tychże targów.

Rozpoczynające się jutro na terenach exposilesia w Sosnowcu Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2013 stanowią
już 5-tą edycję tychże targów. Tegoroczna edycja SilesiaKOMUNIKACJA tematycznie dotyka dwóch głównych obszarów: pasażerskiego transportu drogowego i szynowego. Do uczestnictwa w wydarzeniu Organizatorzy zaprosili producentów autobusów miejskich, międzymiastowych i turystycznych oraz producentów pojazdów szynowych. Swoją ofertę będą prezentowały firmy oferujące systemy informacji pasażerskiej, bezpieczeństwa i monitoringu, producenci wyposażenia warsztatów i zajezdni, systemów sprzedaży biletów w zintegrowanej komunikacji miejskiej.

SilesiaKOMUNIKACJA 2013 potrwa od dnia 23 do 24 kwietnia br. Podczas tego wydarzenia odbędzie się m.in. Konferencja Transportu Publicznego pt. „Aktualne wyzwania publicznego transportu zbiorowego. Kreowanie wizerunku – jak komunikować się z mediami w sytuacjach kryzysowych oraz nowe uregulowania prawne”. Przewidziano też konkurs na produkt przyjazny osobom z niepełnosprawnością, pokazy nowoczesnych autobusów największych producentów oraz szereg innych atrakcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.