Facebook Google+ Twitter

Targówek cały dla Mam

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-09 12:12

Nowy projekt dla samotnych mam z Targówka Mamy z dzielnicy Targówek, mają szansę na zawodowe spełnienie. Otrzymają całkowicie bezpłatny dostęp do ponad rocznego cyklu szkoleniowego oraz płatnych staży zawodowych.

Do pań z Targówka adresowany jest projekt "Spełniona, szczęśliwa, zatrudniona". Autorami inicjatywy są: Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Dzielnica Targówek i Fundacja MaMa.
Organizatorzy są w trakcie rekrutacji do projektu.
„Poszukujemy samotnych mam wychowujących co najmniej jedno dziecko, pozostających bez zatrudnienia i zamieszkałych w dzielnicy Targówek, które chcą zmienić swoje życie i są gotowe do udziału w rocznym cyklu szkoleniowym.” - informuje Aleksandra Zając ze Stowarzyszenia Interwencji Prawnej. „Każda uczestniczka otrzyma od nas pełne wsparcie organizacyjne, w tym opiekę nad dziećmi i wyżywienie, aby bez przeszkód mogła korzystać z wszystkich zajęć w ramach projektu”.

Warsztaty obejmują cztery rodzaje działań:

1. warsztaty aktywizacyjne
2. porady psychospołeczne
3. konsultacje zawodowe
4. trening pracy
5. staże zawodowe

Organizatorzy przez ponad rok będą uczyć uczestniczki umiejętności psychospołecznych
i orientacji na rynku pracy, wdrażając je w techniki rekrutacji, ucząc umiejętności tworzenia pozytywnych relacji z potencjalnym pracodawcą, zapoznając z opcjami elastycznej organizacji pracy oraz udostępniając możliwość skorzystania z porad ekspertów i płatnych staży zawodowych. Zajęcia będą prowadzone metodą warsztatową z szerokim dostępem do internetu i przy udziale ekspertów z różnych dziedzin.

Panie chętne do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy do Urzędu Dzielnicy Targówek. Można się także zgłaszać telefonicznie pod numer: 22 44 38 533
(Aleksandra Zając)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.