Facebook Google+ Twitter

Targowisko Sztuki

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-09-08 13:45

Już 21 września w godzinach 11-18, na dziedzińcu ASP w Warszawie odbędzie się Targowisko Sztuki.

 / Fot. Baner reklamowyTargowisko Sztuki to impreza organizowana przez studentów Akademii Sztuk Pięknych, która odbywa się kilka razy w roku.

Targowisko cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kupujących i tych, co po prostu lubią przyjść, obejrzeć prace i porozmawiać z młodymi artystami. Na samodzielnych "straganach" rozstawionych na dziedzińcu ASP oraz w Pałacyku Czapskich (parter, korytarze) malarze, graficy i rzeźbiarze rozkładają swoje dzieła.

Studenci proponują obrazy, rysunki, grafiki, kolaże, batiki (malarstwo na papierze wykonywane na gorącym wosku), tkaninę, biżuterię, sztukę użytkową (np. ręcznie wykonane i ozdabiane torby, chusty, kolczyki...), małe formy rzeźbiarskie.

Ceny nie są wygórowane, można negocjować. Jest to okazja dla miłośników sztuki do udanego zakupu oryginalnego dzieła czy przedmiotu użytkowego bez galeryjnych marży.

Sam kontakt studentów z kupującym to bardzo miłe doświadczenie. Dla artystów - możliwość autoprezentacji. Dla zainteresowanych - swobodnej rozmowy z samym twórcą. Wśród wystawiających swoje prace są studenci wszystkich lat malarstwa, rzeźby, grafiki, wzornictwa przemysłowego.

Wstęp na targowisko jest bezpłatny.
Uwaga! Płacić można tylko gotówką, jeśli planujemy zakupić coś większego warto pomyśleć o transporcie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.