Facebook Google+ Twitter

Tarnobrzeg. Sprawdź, gdzie czekają Cię utrudnienia w ruchu

Od środy trwa ogólnopolska akcji policji "Znicz", związana z Dniem Wszystkich Świętych. Na ulicach i wokół cmentarzy pojawi się większa liczba policjantów, a w wielu miejscach przy nekropoliach zmieniona zostanie organizacja ruchu.

- Głównym zadaniem policjantów podczas działań "Znicz" jest dbałość o płynność i porządek ruchu - relacjonuje w rozmowie z W24.pl nadkomisarz Beata Jędrzejewska-Wrona. Pani Nadkomisarz podkreśla, że surowego traktowania mogą spodziewać się kierowcy, którzy wsiądą za kółko po spożyciu alkoholu oraz nie dostosują jazdy do warunków panujących na drodze.


Według informacji otrzymanych z KMP w Tarnobrzegu utrudnień powinniśmy spodziewać się:

W Tarnowskiej Woli (droga krajowa nr 9) - wzdłuż drogi znajduje się chodnik umożliwiający bezpieczne poruszanie się pieszych na trasie do cmentarza. Parking dla pojazdów jest usytuowany bezpośrednio przy cmentarzu. Dodatkowo jako miejsce parkingowe przeznaczony zostanie jeden pas ruchu na drodze powiatowej w kierunku Alfredówki.

W Jadachach na obszarze niezabudowanym na 134 km drogi krajowej nr 9 obowiązuje zakaz zatrzymywania się. Postój pojazdów będzie odbywał się na placu obok cmentarza i na jednym poboczu drogi.

Cmentarze parafialne przy ulicy Wisłostrada w Tarnobrzegu (droga wojewódzka nr 871). W rejonie nekropolii parkowanie pojazdów będzie się odbywało na prawych pasach ruchu dwujezdniowej drogi. Ograniczenie prędkości do 30 km/h. Zakaz zatrzymywania się obowiązywać będzie przy łączeniu się ul. Wisłostrada z ul. Mickiewicza w prawo, do wjazdu na parking przy cmentarzu.

Cmentarz parafialny w Tarnobrzegu - Wielowsi (droga wojewódzka nr 723). Na wysokości nekropolii obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się” po obu stronach drogi i "zakaz wyprzedzania”. Postój pojazdów na wyznaczonym parkingu znajdującym się tuż przy cmentarzu. Cmentarz komunalny zlokalizowany przy ulicy Bema w Tarnobrzegu ma własny parking. Na odcinku tym będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h oraz zakaz zatrzymywania się przed wjazdem na cmentarz.

W Gorzycach (droga krajowa nr 77) na długości cmentarza będzie obowiązywał znak "zakaz zatrzymywania się” po stronie w kierunku Stalowej Woli. Postój pojazdów na parkingu przy cmentarzu oraz na drogach gminnych przy Urzędzie Gminy.

Cmentarz w Trześni
znajduje się przy drodze powiatowej nr 1090R. Bezpośrednio przy cmentarzu jest parking. Od piątku do poniedziałku po obu stronach drogi będzie zakaz zatrzymywania się.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.