Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9658 miejsce

Tarnów. Już 5 tys. osób z kartą miejską. Do jakich ulg uprawnia?

Wzorując się na większych miastach, władze Tarnowa wprowadziły kilka miesięcy temu kartę miejską. Od tamtej pory cieszy się ona wśród tarnowian dużym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić - karta uprawnia bowiem do wielu atrakcyjnych rabatów. Wystarczy złożyć wniosek!

 / Fot. Zygmunt PutJuż 5 tysięcy kart miejskich znajduje się w rękach mieszkańców - informuje biuro prasowe Urzędu Miasta Tarnowa. Karta cieszy się dużą popularnością. W chwili obecnej na jej wydanie oczekuje kolejnych 500 osób, a czas oczekiwania to blisko dwa tygodnie.

Tarnowska karta miejska, wprowadzona kilka miesięcy temu na wzór innych większych miast, uprawania do wielu rabatów i ulg. Jej posiadacze mogą m.in. taniej korzystać z obiektów Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w tym krytych pływalni oraz - co szczególnie cieszy w okresie zimowym - lodowisk. Tarnowianie, dysponujący z kolei kartą Premium, średnio o 18 proc. mniej płacą za bilety okresowe komunikacji miejskiej.

Czytaj też: Tarnów - miasto bardziej rodzinne?


Także tarnowscy kierowcy mogą cieszyć się urokami karty miejskiej. Jej posiadaczom oferowane są bowiem ok. 30-procentowe zniżki na abonamenty miesięczny, półroczny i roczny w strefie płatnego parkowania.

Jak czytamy na stronie tarnowskiego magistratu, aby stać się posiadaczem karty miejskiej wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4 lub w kasach Zarządu Komunikacji Miejskiej przy ul. Krakowskiej. Wniosek można pobrać ze strony internetowej www.eKarta.umt.tarnow.pl lub otrzymać na miejscu.

Tarnowska karta miejska wdrażana jest w ramach projektu pn.: "Platforma zintegrowanych e-usług dla mieszkańców Tarnowa z elementami karty mieszkańca". Więcej o przedsięzięciu przeczytać można tutaj...

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.