Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21274 miejsce

Tarnów. Klub płyty winylowej propozycją na nudę

W jednej z kamienic w tarnowskim rynku wznowił działalność "Klub płyty winylowej". Inicjatorem offowego klubu jest właściciel kamienicy - pan Paweł.

W najgorszym przypadku odtwarzana jest muzyka lat sześćdziesiątych ze starego magnetofonu nadającego się jeszcze do użytku. / Fot. Józef KomarewiczTwierdzi, że "Klub płyty winylowej" jest najlepszą propozycją na nudę... W klubie słucha się utworów wyłącznie z "czarnych krążków". Najczęściej odtwarzane są piosenki m.in. Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, W tarnowskim "Klubie płyty winylowej" słucha się piosenek m.in. Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona. / Fot. Józef Komarewicz"Czerwonych Gitar", "Skaldów", jak również Ludwika Sempolińskiego i Mieczysława Fogga.

"Klub winylowej płyty" odwiedzają również członkowie tarnowskich zespołów muzycznych, popularnych w latach pięćdziesiątych i na początku lat sześćdziesiątych minionego stulecia wśród miejscowych "bikiniarzy".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Ej Tarnowiaku, ej naczelna... Przypomnijcie sobie, drodzy Państwo, iż genialny i legendarny zespół "The Beatles" zaczynał koncertować w Klubie "The Cavern Club" (Liverpool). O ile pamiętam, to tam piło się wyłącznie maślankę i zsiadłe mleko... Mój Boże, mój Boże... Naczelna i Tarnowiak - dwa SMOKI przez Was przemawiają - CYNIZM i PRUDERIA !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja tam bywam i jestem z tego powodu dumny - tym bardziej, iż nie jest to miejsce godne "meliny", wręcz przeciwnie - nie każdy może tam spędzać czas-a kto nie może niech zazdrości !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poza tym drogi Tarnowiaku, ukrywanie się pod pseudonimem oznacza dla mnie wielkie tchórzostwo !

Komentarz został ukrytyrozwiń

No,no, Państwo dokładnie tekstu nie czytacie!!! Cóż mnie miejsca oficjalne obchodzą, droga Pani Naczelna. Ja w tekście wyraźnie pisałem o offowym klubie. Zdaje się, że doskonale Pani Naczelna zdaje sobie sprawę z tego, co to jest klub offowy... Poza tym Pan Tarnowiak, moim zdaniem, jest bywalcem owego Klubu, w którym naprawdę można posłuchać dobrej muzyki lat sześćdziesiątych z płyt winylowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
naczelna
  • naczelna
  • 20.05.2012 13:32

sądząc po zdięciach myślę że Tarnowiaku masz rację ,zresztą na rynku oficjalnie takiego klubu nie ma

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tarnowiak
  • Tarnowiak
  • 19.05.2012 20:10

Panie Józefie!! - prosze nie propagować miejsca gdzie może i można usłyszeć melodie z plyt winylowych- ale jest to miejsce bardziej zaslugujące na miano meliny !! - nic poza alkoholem tam nie ma, poza bałaganem i panem Pawłem ktory nie zawsze radzi sobie ze swoją osobowością. Panie Komarewicz- Kończ waść, wstydu oszczędź !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.