Facebook Google+ Twitter

Tarnów - miasto bardziej rodzinne?

Na ostatniej sesji tarnowscy radni podjęli decyzję o rozpoczęciu realizacji programu "Karta Tarnowskiej Rodziny", który na różny sposób wspierać będzie rodziny wielodzietne.

 / Fot. Tomasz OsuchZ inicjatywą powołania "Karty Tarnowskiej Rodziny" wystąpiło Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej. Program, będący już teraz elementem szerszej polityki prorodzinnej tarnowskiego magistratu, ma na celu - jak czytamy w komunikacie prasowym - przygotowanie oferty w postaci różnorodnych ulg i preferencji dedykowanych rodzinom wielodzietnym.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską, zniżki na bilety do teatru, kina, czy na obiekty sportowe to tylko niektóre z udogodnień jakimi już wkrótce będą mogły cieszyć się tarnowskie rodziny.

Program skierowany jest także do przedsiębiorstw, organizacji i wszelkich podmiotów komercyjnych, które chcą wesprzeć wielodzietność. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszono m.in. sklepy, szkoły językowe, galerie handlowe, centra medyczne, apteki i restauracje. Przystąpienie do "Karty Tarnowskiej Rodziny", poza realizacją szczytnego celu, może być zatem dla każdej firmy także świetną okazją do promocji swoich towarów i usług.

Program, jak informuje nas biuro prasowe tarnowskiego Urzędu Miasta, ma charakter otwarty, a zgłoszenia od zainteresowanych firm i instytucji przyjmowane będą na każdym jego etapie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.