Facebook Google+ Twitter

Tarnów. Stypa byłych pracowników zlikwidowanego Działu Wykonawstwa ZDM

Klepsydry na okiennicy jednego z drink-barów przy ul. Mościckiego w Tarnowie, wywiesili byli pracownicy zlikwidowanego Działu Wykonawstwa Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich.

Na okiennicy jednego z drink-barów przy ul. Mościckiego w Tarnowie pojawiło się kilka klepsydr o tej samej treści. 29 lutego br. na stypę w tym tarnowskim "saloonie" zapraszają byli pracownicy zlikwidowanego Działu Wykonawstwa Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich.

Jednocześnie na klepsydrze jest napisane, iż "decyzją polityczną" został zlikwidowany dział, który powstał w 1987 r. Jednocześnie byli pracownicy proszą o nieskładanie na stypie kondolencji. Informują też, że osoby zatrudnione w zlikwidowanym dziale zostały pozbawione pracy i środków do życia. Sprawa likwidacji bazy przy ul. Kąpielowej w Tarnowie - siedziby Działu Wykonawstwa TZDM, znana jest nie od dziś. W obronie pracowników Działu Wykonawstwa Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich wystąpił do prezydenta Tarnowa, Ryszarda Ścigały w liście otwartym poseł na Sejm RP - Michał Wojtkiewicz.

No, cóż władze Tarnowa nie przyjęły argumentacji posła i Dział Wykonawstwa Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich został znanym od lat "narzędziem chirurgicznym", jakim jest reorganizacja zlikwidowany. Klepsydry zawieszone na okiennicy drink-baru przy ul. Mościckiego budzą powszechne zainteresowanie mieszkańców Tarnowa, w którym coraz więcej ubywa miejsc pracy.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.