Facebook Google+ Twitter

Tarnów. Wystawa malarstwa Renaty Janusz

7 listopada br. o godz. 17.00, w filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie (ul.Traugutta 1) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Renaty Janusz.

7 listopada br. o godz. 17.00, w filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie (ul.Traugutta 1) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Renaty Janusz, która jest nauczycielką wychowania przedszkolnego tarnowskiego Przedszkola Publicznego nr 33. Ukończyła studia na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie i Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach. Jej prace zostały zaprezentowane na wystawie na VI Międzynarodowym Biennale Twórczości Artystycznej Nauczycieli w 2010 r. Jest autorką innowacji pedagogicznej pt: „Świat książką malowany”, prowadzi również zajęcia twórcze inspirowane żywym słowem, współpracując z Filią nr 8 MBP w Tarnowie – Mościcach.
Będą również zaprezentowane prace plastyczne uczniów Renaty Janusz pt: „ Świat książką malowany”. Wystawę malarstwa tarnowskiej artystki będzie można oglądać do 12 grudnia 2014 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.