Facebook Google+ Twitter

Tarnów. Zaproszenie na wieczór autorski Jolanty Kwiek

W sobotę, 10 marca 2012 r., w Tarnowie odbędzie się wieczór autorski Jolanty Kwiek. Podczas spotkania Jolanta Kwiek będzie czytać fraszki z najnowszego tomiku pt. "Drzwi uchylone" wydanego pod patronatem Oddziału Tarnowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Wieczór autorski Jolanty Kwiek odbędzie się w klubie osiedlowym M2 w Tarnowie. Grafikami i rysunkami satyrycznymi najnowszy tomik fraszek J. Kwiek opatrzyły dwie plastyczki - Iwona Surman oraz Małgorzata Saida. Jolanta Kwiek jest członkinią grupy poetyckiej Obserwatorium.

Najnowszy tomik fraszek Jolanty Kwiek będzie dostępny już wkrótce


W słowie wstępnym do najnowszego zbiorku fraszek J. Kwiek napisano m.in. "Autorka dobrze przemyślała tytuł najnowszego zbiorku fraszek. Drzwi uchylone dają czytelnikom wiele możliwości. Można przez nie wiele doświadczyć, można wiele podpatrzeć. Te uchylone drzwi są równocześnie zaproszeniem do wspólnej zabawy literackiej, do dysputy, do poetyckiej uczty. W cybernetycznej rzeczywistości są bardzo ważnym sygnałem. Sygnałem do zwrócenia uwagi na Człowieka, tak bardzo oddartego przez naszą cywilizację. Kiedy tak nocną porą czytałem najnowsze utwory Jolanty Kwiek, przypomniałem sobie fraszkę Jana Sztaudyngera:
„Miły czytelniku, upraszam cię wielce,
Nie pij fraszek haustem - sącz je po kropelce”.
I fraszek Jolanty Kwiek nie da się pić haustem".

W spotkaniu zapowiedzieli swój udział członkowie dawnej grupy twórczej "Tarnów" oraz artyści, którzy prezentowali swoje prace na wystawie "Niemieszczący się w ramach".

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.