Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8839 miejsce

Tatry - deszczowe Morskie Oko

Tatry są zachwycające. Nawet wtedy, gdy zwiedza się je w strugach deszczu. Wędrówka nad Morskie Oko zajmuje 2,5 godziny, co nie jest takie łatwe, gdy z nieba leją się potoki wody. Jednak nawet wtedy to miejsce jest magiczne. Zobaczcie.

1 z 25 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Konieczność dojścia do Morskiego Oka z Palenicy Białczańskiej (prawie 10 km) oraz pokonania różnicy wzniesień powodują, że wyprawa zajmuje cały dzień.
Konieczność dojścia do Morskiego Oka z Palenicy Białczańskiej (prawie 10 km) oraz pokonania różnicy wzniesień powodują, że wyprawa zajmuje cały dzień.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Przesympatyczna relacja. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wjazd na Morskie Oko - 40 zł od osoby. Zjazd 30 zł od osoby. Trudno powiedzieć, czy to dużo, czy mało. To 18 km. W centrum miast zapłacimy na pewno więcej i to zaledwie za kilkanaście minut. Popyt był nieduży, bo padało, stąd i nie bardzo mieli kogo wozić. A trzeba było czekać, aż się uzbiera komplet, bo inaczej kurs był nieopłacalny. Jak miałem w perspektywie ok. 30 minut czekania na kurs to wolałem iść. Przynajmniej było wrażenie, że jest cieplej. :) W tym dniu po wejściu na górę temp. spadła z 14 stopni na 4 stopnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moją pamięć Pan dobrze odświeżył a te mgielki na zdj 17 nad Morskim Okiem i 23 drzewa we mgle całkiem urocze i wykadrowane, ale moje zainteresowanie dotyczy zdjęcia 2 z odpoczywającymi konikami góralskimi. To był przerwa obiadowa czy też brak chętnych w deszczu że te podwody stoją puste? Ciekawe ile kosztuje od osoby taka przejażdzka do Morskiego Oka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wiesławie, nie nazwałbym tych moich zdjęć fotografowaniem. To tylko takie zwykłe "pykanie" w trakcie marszu. Mnóstwo niedoróbek i brak warsztatu, ale nie o to chodzi. Wszak to nie wystawa tylko refleksje z podróży. Może kogoś zainspirują, albo co...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy poza nami temat Tatry i fotografowanie podczas wędrówek mało kogo obchodzi? Sfotografowana w deszczu trasę przemierzyłem pieszo w lepszych warunkach ze dwa razy. Raz wyszedłem pod schronisko z widokiem na kotlinę 5 stawów polskich, następnym razem poszedłem dalej grzbietem górskim w kierunku Morskiego Oka. To zajęło cały dzień, nóżki bolały, ale zaparłem się i w dól do granic parku 9 km zszedłem tez pieszo. Ciekawi mnie czy na tej trasie pozostały te same widoki bo słyszałem że np. konne podwody górali wożą mniej turystów. Raz jeszcze dziękuję za reportaż w deszczu! Ożywił on moje wspomnienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo podobają mi się zdjęcia robione z góry np 6 i 9 oraz uschniętych drzew 11 itd. A propos chodzenia w deszczu w górach to wcale nie bywa ono sielanką gdy upal zachęca aby ubrac sie jak najcieniej np. tylko podkoszulek. Widziałem jak takiego delikwenta tak ubranego tak skapo zlapal w polowie Sarniej perci deszcz. Tak schłodzil po połgodinee schodzenia jego ciało że prawie zamarzł dobrze ze dostal w końcu od kogoś sweter. Trzeba zawsze zabierać jakiś nieprzemakalny płaszczyk itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też pokonałem tę trasę na piechotę! Wspaniale się idzie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne widoki,czasami nawet magiczne ale już dosyć długo nie piję i nie miewam takich doznań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.