Facebook Google+ Twitter

Tauron Nowa Muzyka. Garść najświeższych informacji

Dodatkowa komunikacja miejska i warsztaty muzyczne - festiwal w Katowicach ciągle poszerza listę udogodnień dla gości. Impreza startuje już w najbliższy czwartek, 25 sierpnia!

 / Fot. PlakatDodatkowa komunikacja miejska została zorganizowana na trasach między Campingiem festiwalowym w Dolinie Trzech Stawów, Nowym Muzeum Śląskim, na którym odbędą się dwa główne dni festiwalu, i Szybem Wilsona, w którym usłyszymy dwa koncerty - otwierający i zamykający festiwal. Szczegóły dotyczące połączeń znajdziecie Tutaj.

Drugą kwestią są Warsztaty Muzyczne, które organizatorzy trzymali w tajemnicy niemalże do ostatniej chwili. Już teraz wiadomo, że razem z Red Bull Music Academy, przygotowali Infosesję dla uczestników festiwalu, w której wezmą udział Matias Aguayo, Good Paul i Maceo Wyro i Eltron John. Zanim w Madrycie w październiku najlepsi DJe przystąpią do właściwych spotkań w ramach Akademii, jej przedstawiciele przeprowadzą serię dyskusji i warsztatów - jednym z takich spotkań jest właśnie Infosesja w klubie 50x50, 27 sierpnia (od godz. 15 do 17). Uwaga, w piątek w Klubie Flow, Matias Aguayo pokieruje także Tauronowym afterparty.Liczba miejsc ograniczona możliwościami lokalu.

A przed nami cztery noce spotkań z tym co nowe, odkrywcze, intrygujące i ważne na eksperymentalnej, elektronicznej scenie muzycznej. Zaczniemy od Lamb, a później spotkamy się z gwiazdami pokroju Modeselektora, Little Dragon, Amon Tobina czy Apparat Band Live. Do "świeżynek", które elektryzują publiczność, zaliczyłabym Ford&Lopatin (czyli "legendarne" Games) oraz Jamiego Woona, obdarzonego pięknym głosem. A to tylko mała część atrakcji....

Do zobaczenia w Katowicach już za chwil parę.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.