Facebook Google+ Twitter

Tauron Nowa Muzyka - Kutmah po Cinematic Orchestra

19 lutego w Katowicach nie tylko Szyb Wilsona zabrzmi dobrym tauronowym graniem - po koncercie DJ Kutmah zaprezentuje swoje miksy w klubie Hipnoza. Ponadto do sprzedaży trafiły już bilety na festiwal.

 / Fot. YoutubeDJ Kutmah jest sensacją ostatnich miesięcy: w jego żyłach płynie i szkocka, i egipska krew, a w jego muzyce słychać postmodernistyczną mieszankę wszystkich stylów. Kutmah jest w stanie pogodzić i fanów indie, i miłośników brzmień typowych dla filmów Tarantino, i zapalonych słuchaczy hip hopu z tymi, dla których ciekawsze są etniczne eksperymenty.Pozwoliło mu to zagrać u boku tak różnych artystów jak Sonic Youth, Erykah Badu i Yoko Ono, która ponoć jest fanką Kutmaha. A teraz do ich eklektycznego portfolio dołączy jeszcze The Cinematic Orchestra. Po koncercie w Szybie Wilsona 19 lutego wsiąść będzie można w specjalnie podstawiony autobus i pojechać do centrum, na darmowe afterparty w klubie Hipnoza.

Poza tym do sprzedaży właśnie trafiły bilety 4 dniowe na festiwal Tauron. Cena 150 zł i bardzo limitowana ilość mogą być kluczowe w planowaniu ostatnich dni sierpnia. Na pewno będzie to doskonały weekend.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.