Facebook Google+ Twitter

Tauron Nowa Muzyka - Moderat i Holly Herndon dołączyli do składu

Zdecydowanie warto zapamiętać sobie te daty: 22 sierpnia rozgrzewka, 23-24 dwudniowe elektroniczne szaleństwo, 25 koncert finałowy. Tak będzie wyglądał Tauron Nowa Muzyka w kalendarzach w 2013 roku.

Ostatnio okazało się, kto otworzy muzyczny maraton Taurona, najlepszego małego festiwalu w Europie: Darling Farrah, JETS oraz Dawn Day Night.

Zaproszenie Moderata świetnie pokazuje, że kto jak to, ale organizatorzy Taurona trzymają rękę na pulsie i wiedzą doskonale, kogo w danym sezonie trzeba u siebie mieć. Trzy lata temu, na czwartej edycji imprezy, ten berliński duet zagrał typowy dla siebie spektakularny show: światła, wizualizacje, i płyta debiutancka odtworzona co prawda bezkrytycznie i bez żadnych większych modyfikacji, ale było fajnie. Ponieważ prace nad nowym albumem trwają w najlepsze i 2 sierpnia obiecano nam jej efekty w postaci "II". Kilka tygodni minie, doskonały czas na oswojenie materiału i zdecydowanie, co najlepsze - i Moderat zawita do Polski, by zagrać to wszystko na żywo. Doskonały czas.
Holly Herndon natomiast przedstawiana jest jako następczyni Bjork i Laurie Anderson. Swoim debiutem "Movement " z ubiegłego roku zaintrygowała krytyków do tego stopnia, że mieszkanka Berlina szybko trafiła do zestawu najbardziej obiecujących artystek. Faktycznie, coś fascynującego jest w tych rozmytych, niepokojących, rozchwianych kawałkach, które tworzy Holly. Jestem pełna nadziei jeśli chodzi o ten występ.

Tauron Nowa Muzyka już lada moment w Katowicach - a bilety już w sprzedaży. Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.