Facebook Google+ Twitter

Taylor Swift dogadała się z Apple. Jej najnowszy album będzie dostępny w usłudze Apple Music

Taylor Swift dogadała się z Apple. Po jej ostrym liście otwartym do szefostwa firmy koncern ustąpił i zadeklarował, że będzie płacił twórcom w trakcie 3-miesięcznego okresu próbnego usługi Apple Music. Ostatnia płyta Taylor Swift również będzie w niej dostępna.

https://flic.kr/p/bBCXLM / Fot. Eva Rinaldi/CC BY-SA 2.0Najnowszy album Taylor Swift jednak będzie udostępniony w Apple Music. "Po wydarzeniach, które miały miejsce w tym tygodniu, zdecydowałam się umieścić album "1989" na Apple Music… Bardzo się cieszę" - napisała na Twitterze Swift. Kilka dni temu właściciele Apple Music zapowiedzieli, że przez trzy miesiące klienci będą mogli słuchać muzyki za darmo. Koszty tej usługi mieli ponieść artyści, którzy w tym czasie nie otrzymywaliby żadnego wynagrodzenia. Taylor Swift nie spodobała się decyzja firmy i zagroziła, że wycofa swój album"1989" z platformy. Koncern szybko zareagował, zapowiadając, że zapłaci artystom za odtworzone utwory, także w czasie trwania bezpłatnego dla klientów okresu próbnego. Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop na świecie, która postawiła się koncernowi Apple.

Czytaj także: Taylor Swift zmusiła Apple do kapitulacji. Wokalistka przejechała walcem po koncernie w swym liście otwartym
CNN Newsource/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.